Příprava na Vánoce nabírá obrátky a tipů na dárek, který nejen potěší, ale navíc povzbudí k péči o svůj zevnějšek, není nikdy dost.

Máme pro vás proto jeden skutečně exkluzivní tip. Vůbec poprvé letos můžete pod stromeček nadělit luxusní anti-agingovou kosmetiku z pravého českého kaviáru. Domácí původ kaviáru zdaleka není jediným specifikem této úspěšné značky. Díky unikátní technologii Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se kaviár jako jeden z mála na světě vyrábí cruelty-free metodou, tedy bez nutnosti usmrcení jeseterů. Český kaviár navíc neváhá otevřeně deklarovat, že každý jeho produkt obsahuje až 250 mikrolitrů vzácného kaviárového extraktu.

Zdroj: Ceskykaviar.cz s.r.o.

S vysokou koncentrací kaviárového extraktu souvisí i jeho blahodárné účinky na pleť. Není divu, kaviár je přece embryem nového života. Kolagen, vitaminy A, D, E a F, stejně jako omega mastné kyseliny jsou jen některé z více než dvaceti pleti prospěšných látek obsažené v této luxusní ingredienci. Kaviár tak velmi aktivně chrání kožní buňky před působením volných radikálů a dalších toxinů. Kromě toho poskytuje pleti hloubkovou hydrataci a studie opakovaně prokázaly i jeho regenerační účinky. I z tohoto důvodu je považován za velmi potentní anti-agingovou ingredienci, která je navíc snášena bez alergických reakcí i velmi citlivými typy pletí.

V nabídce značky Český kaviár můžete nalézt tři produkty vhodné pro ženy, které chtějí předcházet předčasnému stárnutí pleti či bojovat s jeho viditelnými projevy.

Denní krém s kaviárovým extraktem doplněný o pečující vitamin E, pantenol a avokádový olej pleť perfektně hydratuje, vyživí a navíc poslouží jako podklad pro následné líčení.

Noční krém s kaviárovým extraktem, bambuckým máslem a vitaminem E napomůže pleti přes noc hloubkově zregenerovat a poskytne potřebnou výživu.

Kaviárová chytrá nanomaska je novinkou v portfoliu značky určená pro nadstandardní péči. Kombinace kaviárového extraktu s chytrým nanovlákenným systémem do pleti dopraví vysoce koncentrovanou dávku až třiceti živin s preventivními i korektivními účinky.

Zdroj: Ceskykaviar.cz s.r.o.

Zasoutěžte si s námi o tři balíčky denního či nočního krému a chytré kaviárové nanomasky v hodnotě 1199,- Kč.

Stačí zodpovědět správně následující otázku:

Nevyhráli jste? Neváhejte a navštivte e-shop značky Český kaviár. V nabídce naleznete řadu zvýhodněných kosmetických setů, kterými můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým pod stromečkem.