Vybíráte dárek pod stromeček nebo si chcete udělat radost? Koberečky GRUND jsou tou nejlepší volbou. Česká výroba, moderní design, světové technologie, designové kolekce.

Rodinná firma GRUND je na trhu už téměř 30 let a vždy určovala nejmodernější trendy. Koberečky, které šijeme v podhůří Krkonoš, sluší každému interiéru. Modely jsou opatřeny protiskluzovou úpravou, a tak jejich krásu i bezpečí oceníte především v koupelně. Svými vlastnostmi se budou ale také výborně vyjímat v obývacím pokoji, ložnici i pokojíčku dětí.

Zdroj: Grund a.s.

Jako jediní na světě šijeme předložky a koberečky ze třech materiálů – akrylu, bavlny a polyesteru. Vybírat si můžete ze široké nabídky motivů a barev. Od zemitých tónů a jemných dekorů, přes energicky barevné mandaly, až po designové kousky z dílen světových návrhářů Karima Rashida, Luigi Colaniho, Osmanyho Laffity či Blanky Matragi, které se stanou solitéry vašeho interiéru. Každý si jistě přijde na své.

Zdroj: Grund a.s.

S koberečkem GRUND si můžete vytvořit svůj malý ráj na zemi. Jeho krásu, jemnost a snadnou údržbu ocení především důmyslné ženy, svým osobitým designem dokáže upoutat pozornost i nejnáročnějšího muže a jeho hebký vlas a nesmekavou úpravu budou milovat všechny skotačivé děti. Může se tak stát i originálním dárkem pod stromeček. Stačí jen vybrat ten pravý na www.grund.cz nebo si zasoutěžit o jeden ze tří krásných koberečků laděných do černo-červených tónů v hodnotě až 1 349 Kč. Všechny tyto koberečky vás zaručeně zaujmou na první pohled. Vyhrajte designový koberec KARIM 03, kvalitní předložku BONA z nové kolekce Grund 2019 nebo mystickou mandalu POZNÁNÍ. Stačí správně odpovědět na níže uvedenou soutěžní otázku a být vylosován. Pokud s odpovědí váháte, inspirujte se  www.grund.cz.

Zdroj: Grund a.s.