Více než 20 let dodává firma Gutta na český trh výrobky pro dům a zahradu. Patří mezi ně i vchodové stříšky a zahradní pergoly.

Také se vám občas stává, že se vracíte domů za deště, a než najdete po kapsách klíče od domu, jste promočení skrz na skrz? Nebo se vám v zimě udělá přímo před vchodem ledovka a pohyb u dveří je jako jízda na kluzišti? Tyto situace mohou být minulostí. Není totiž nic jednoduššího, než si pořídit vchodovou stříšku, která vás i vaše vchodové prostory ochrání před nevlídným počasím. V nabídce firmy Gutta jich najdete nepřeberné množství. Díky rozličnému designu se hodí nejen nad vchody rodinných domů, ale i nad vstupy do kancelářských budov, škol a jiných veřejně přístupných budov, ideální jsou například jako zastřešení bankomatů a balkonů. Výhodou tohoto jednoduchého zastřešení je velmi snadná montáž jak do cihlových zdí, tak i do zdiva zatepleného polystyrenem. Vchodové stříšky Gutta jsou kvalitním evropským výrobkem s výplní z dutinkového polykarbonátu nebo v případě luxusní řady GLASS ze silného akrylového skla (PMMA). Některé stříšky mají integrované LED osvětlení, k jiným je možné dokoupit postranní bočnice, které ochrannou funkci znásobí. Velmi oblíbená stříška Valtellina má oválné provedení, výplň z polykarbonátu Guttagliss Dual Box o síle 6 mm s UV ochranou a praktický integrovaný okap, který odvádí stékající dešťovou vodu do stran.

Zdroj: Gutta ČR - Praha spol.s r.o.

Nepřízeň počasí vás může potrápit nejen při odemykání dveří, ale dokáže znepříjemnit i plánované grilování či venkovní posezení na terase. V takovém případě je ideálním řešením pergola. Pergoly Gutta jsou vyrobeny z robustních hliníkových profilů s barevnou povrchovou úpravou. Zastřešení je řešeno dutinkovým polykarbonátem o síle 6 mm. Hliníková pergola může díky svému modernímu vzhledu plnit i funkci designového doplňku rodinného domu. Materiál konstrukce pergoly Gutta BW je bezúdržbový, opatřených antikorozním nástřikem v antracitové barvě. Tuto elegantní pergolu lze použít nejen pro zastínění terasy či verandy, ale také jako přístřešek pro auto.

Zdroj: Gutta ČR - Praha spol.s r.o.

Pojďte si zasoutěžit o praktickou a elegantní šedou stříšku Valtellina s čirým polykarbonátem v rozměrech 150x82 cm v hodnotě 2223 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na otázku uvedenou níže.

Správnou odpověď najdete na stránkách společnosti Gutta.

Zdroj: Gutta ČR - Praha spol.s r.o.