Patří mezi vaše koníčky úklid domácnosti a nemůžete se dočkat velkého vánočního úklidu? V tom případě, dále nečtěte…

Úklid domácnosti je jedna z věcí, která se dlouhodobě drží na předních příčkách neoblíbených činností. Každotýdenní rutina, která zabere spoustu času. Naštěstí v dnešní moderní době existují pomocníci, kteří udělají nepříjemné práce za vás. Robotický vysavač Roomba 966 od společnosti iRobot se stane jedním z vašich nejlepších kamarádů.

Zdroj: Certus Mercatus, s.r.o.

Jeden klik a je uklizeno

Čekáte večer návštěvu, vaše kuchyňská podlaha vypadá po včerejším kulinaření jako po výbuchu a vy se zdržíte v práci? Není nic jednoduššího než cestou z práce zadat robotovi pokyn, aby začal uklízet. V aplikaci iRobot HOME stisknete tlačítko CLEAN a máte jistotu, že po návratu domu bude vaše podlaha krásně čistá a po drobečcích ani památka. Aplikace je také v českém jazyce.

Pokud rychle nemáte po ruce smetáček s lopatkou a stala se vám „nehoda", stačí aktivovat funkci SPOT, která slouží k malému úklidu. Mouka, cukr, rozsypaná hlína a Roomba startuje k vysávání. Majitelé domácích mazlíčků jistě ocení, že Roomba uklízí všechny plochy dvakrát. A bonus na závěr? Aby byl úklid co nejdokonalejší, tak na konci úklidu Roomba znovu vysaje podél stěn a nábytku.

Postará se o váš úklid i sám o sebe

Roomba je již natolik chytrý robůtek, že mu nehrozí pád ze schodů. Sám si pomocí senzorů zmapuje prostor a pozná, když se blíží schody. Ani volně položené kabely ho nemohou ohrozit. Je vybaven funkcí ANTITANGLE, která brání zamotání kabelů či zaseknutí třásní od koberců.

Zdroj: Certus Mercatus, s.r.o.

Jakmile začne cítit, že mu docházejí síly, sám se dojede dobít a pokračuje v práci tam, kde předtím skončil, dokud není s úklidem spokojen. To samé platí, když se naplní jeho sběrný koš. Přes aplikaci vám dá vědět, že je potřeba koš vysypat a po stisknutí tlačítka CLEAN bude opět v úklidu pokračovat.

Vyhrajte pomocníka na úklid iRobot Roomba 966 v hodnotě 12 999 Kč. Hlavní výhru získává vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku uvedenou níže. Nápovědu naleznete na webových stránkách irobot.cz.

Dárkovým poukazem v hodnotě 10 000 Kč bude oceněn druhý vylosovaný. Třetí vylosovaný získá poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup.