Vánoce bez svíček jsou skoro jako Vánoce bez Ježíška. Přinášejí nám domů kouzlo plápolajících plamínků, ideálně v doprovodu některé z tradičních vánočních vůní. Cítíte tu atmosféru? A vonná svíčka je navíc dárek, kterým nikdy nic nezkazíte. Potěší nejen kamarádku, babičku či sestru, i muži podléhají kouzlu tohoto základního kamene moderního stylu hygge.

Jenomže jsme také všichni četli o škodlivosti svíček pro zdraví a životní prostředí… Ano, to je pravda. V případě, že je základem svíčky parafín, který se získává rafinací surové ropy. Při jeho spalování totiž vznikají škodlivé látky jako toluen a benzen.

Zdroj: Kouzlo Koupele

Ale jsou i společnosti, kterým záleží na tradicích a vlivu jejich výrobků na spotřebitele i celou planetu…

Seznamte se s pilnou včelkou – Busy Bee Candles

Rodinná firma vyrábí své produkty ručně na speciálně upravené farmě ve Walesu. Jejich svíčky jsou veganské a používají pouze 100% přírodní ingredience – éterické oleje a sójový vosk pocházející z ekologického zemědělství. Tedy žádná ropa, škodlivé látky a negativní dopad!

Zdroj: Kouzlo Koupele

I díky tomu patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu. To si doplňte o intenzivní vůně a velmi dlouhou dobu hoření a váš favorit mezi svíčkami má své nové jméno – Busy Bee Candles.

V jejich nabídce si vybere každý. Mají přes 200 klasických i naprosto originálních vůní – květinové, kořeněné, sladké, … Cokoliv, na co máte právě teď náladu. Nechybí ani tematické speciály, třeba ty aktuální – vánoční.

Zdroj: Kouzlo Koupele

Mez nimi najdete i naše tipy na ideální vánoční dárek:

Správnou odpověď najdete na www.kouzlokoupele.cz.

A kdybyste náhodou nevyhráli, můžete si v jejich e-shopu koupit nejen všechny Busy Bee Candles produkty, v nabídce mají i přírodní The Soap Shop kosmetiku.