Nedílnou součástí práce doma a na chalupě je kvalitní šroubovák a sada bitů.

Výkon, operativa, rychlost, minimum námahy.

Českolipský výrobce kvalitního ručního elektronářadí uvedl loni na trh dnes již legendární HYBRO. Předváděcí technik firmy Jirka Poláček, který má mnohaleté zkušenosti a je zároveň nadšeným domácím kutilem pravidelně na akcích a veletrzích doporučuje stroje a příslušenství, které by neměly chybět v žádné dílně. Ať už se jedná o dílničku na chalupě, nebo velký provoz výrobní firmy.

Zdroj: Narex s.r.o.Zdroj: Narex s.r.o.

Mezi Jirkou nabízené bestsellery dnes už patří i oblíbené HYBRO. Malý hybridní akušroubovák si své zákazníky získal díky promyšlenému propojení akumulátorového a manuálního pohodu. Každý, kdo kdy skládal nábytek nebo dětské hračky jistě ocení úsporu času a námahy nekonečným točením zápěstím, ve špatně dostupných místech. Je ideální pro skládání nábytku, drobné opravy dětských hraček, údržbu sportovního náčiní nebo třeba skládání PC. Všude kde je málo prostoru na velký akušroubováku a ruční práce by byla nekonečná.

Zdroj: Narex s.r.o.Zdroj: Narex s.r.o.

Velkou výhodou je i nabíjení akumulátoru o kapacitě 0,85 Ah pomocí USB portu. Odpadá tedy hledání té správné nabíječky. Plně nabité je HYBRO za 45 min. Je vybaveno 3,6 V motorem s krouticím momentem 4 Nm. Detailně opracovaná celokovová převodovka dokáže absorbovat i velmi vysoká zatížení. Standardními funkcemi akušroubováku jsou pak pravý a levý chod, Autolock systém pro snadnou výměnu nástrojů a LED osvětlení. Dosahuje 280 otáček za min. při hmotnosti pouhých 162 g.

HYBRO se vyplatí mít stále u sebe

Je ideální pro skládání nábytku, drobné opravy dětských hraček, údržbu sportovního náčiní nebo třeba skládání PC. Všude kde je málo prostoru na velký akušroubováku a ruční práce by byla nekonečná.

Zdroj: Narex s.r.o.

Zakoupíte v síti autorizovaných prodejců NAREX Professional Tools.