Funkční a praktický doplněk k pracovním oděvům NEURUM

Přemýšlíte kam si sbalit svačinu, peněženku, mobil a další menší drobnosti? Perfektně vám poslouží batoh z kolekce NEURUM.

cervaZdroj: redakce

Zasoutěžte si o jeden ze tří batohů od výrobce osobních ochranných pracovních prostředků CERVA GROUP, který s úspěchem dobývá nejenom trh s pracovními oděvy již od roku 1991.

Za téměř 30 let existence se podařilo společnosti CERVA GROUP dovést kolekce pracovních oděvů téměř k dokonalosti. Jedna z nejnovějších kolekcí pracovních oděvů z dílny designerů CERVA GROUP – NEURUM, se skládá nejenom z řady pracovních i volnočasových bund a kalhot, ale i celé řady doplňků, mezi kterými naleznete právě batoh, ale také ledvinku, pásek, čepici nebo roušku.

cervaZdroj: redakce

Prostorný, jednokomorový batoh v moderním maskáčovém vzoru, perfektně ladí s kolekcí NEURUM a zajistí, že s ním budete na pracovišti doslova nepřehlédnutelní. To ovšem neznamená, že ho nelze využít i při běžném nošení.

Batoh charakterizuje vnitřní oddělený organizér pro lap-top, mobilní telefon a peněženku, vyztužená záda a ramenní popruhy, které lze zkrátit pomocí rolovacích spon. Zasoutěžte si o batoh, který může být i pěkným a praktickým dárkem, který potěší pod vánočním stromečkem nejednoho muže.

 

Vyhrajte nový batoh, který je praktickým doplněk kolekce pracovních oděvů NEURUM v hodnotě 790 Kč. Cenu vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.cerva.com.