Tiskněte levně a efektivně doma i v kanceláři. 

Unikátní inkoustové tiskárny Epson EcoTank jsou revolucí v domácím i kancelářském tisku. Proč?

Většina z nás již zažila klasickou situaci. Dochází inkoust nebo toner, protože vydrží jen omezený počet stran a stojí stovky nebo i tisíce korun. Vyřešit tuto nepříjemnost stojí čas, který se dá využít jinak a efektivněji. Právě na celkovou úsporu nákladů spojených s provozem tiskárny se japonská společnost Epson zaměřila už v roce 2012, kdy v České republice uvedla na trh technologii inkoustových tiskáren s integrovaným tankovým systémem.

epsonZdroj: epsonUnikátnost tohoto systému spočívá v jednoduchém doplňování inkoustu z lahvičky, která obsahuje inkoust na vytištění až 7 500 stran. Skutečně velká zásoba inkoustu navíc za cenu, která potěší úplně všechny. Jedna lahvička nestojí tisíce jako u ostatních technologií, ale běžně od 160 Kč do 500 Kč. Náklady na tisk se pohybují od 6 haléřů za jednu černobílou stranu a 16 haléřů za stránku barevnou. Tedy žádné 3 Kč za jednu stranu jako u barevných laserových tiskáren. Navíc je tiskárna EcoTank „přednabitá“ na tisíce stran tisku díky minimálně jedné kompletní sadě inkoustu přímo v balení. 

epsonZdroj: epson

V nabídce naleznete 28 různých modelů pro domácí tisk, tisk fotografií, domácí kancelář, malou / střední kancelář, i pouze černobílé modely pro tisk například účetních podkladů. Můžete vybírat jak podle určení a výkonu tak i podle výbavy. Standardem je podpora bezdrátového tisku, u vybraných modelů i možnosti připojení do drátové sítě. Z další možné výbavy vypíchneme oboustranný tisk, automatický podavač dokumentů pro dávkové jednostranné i oboustranné skenování / kopírování a modely vybavené více podavači pro firemní použití. Můžeme také vybírat podle typu použitých inkoustů. Standardem jsou vodou ředitelné inkousty pro univerzální tisk běžných textů, ale i grafiky a fotografií. Z důvodu potřeby archivace nebo tisku oficiálních dokumentů používají vybrané tiskárny pigmentový inkoust EcoTank Pigment Ink, který garantuje 100% odolnost vůči vodě, otěru i světlu.

Na jaře 2020 Epson uvedl na trh řadu EcoTank Business s vysokým výkonem a robustní konstrukcí pro tisk jakéhokoliv firemního dokumentu. Tyto modely jsou přímo určeny pro náhradu laserové technologie – tisknou kvalitně, rychle, ekonomicky a dlouhodobě bez nutnosti výměny komponentů jako je tiskový válec a přenosová jednotka. Navíc přinášení zásadní úspory v celkových nákladech (TCO). Díky až 95% úspoře spotřeby elektrické energie a jednoduché recyklaci prázdných lahviček jde o nejekologičtější tiskové zařízení na trhu.

Vyhrajte tiskárnu Epson EcoTank L3150 nebo L3156 v hodnotě 4 790 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.