Gutta – prémiové výrobky pro stavbu, dům a zahradu

 

Během svého působení na českém trhu se značka Gutta stala zavedeným pojmem mezi zahradníky, kutily i staveními profesionály.

guttaZdroj: redakceOd podlahy až po střechu.

Sháníte spolehlivého dodavatele střešních a izolačních materiálů? Potřebujete pergolu, vchodovou stříšku, skleník, zahradní obrubník? Chystáte se oplotit zahradu nebo vyřešit okapový systém domu? Pak čtěte dál. Firma Gutta působí v ČR již více než 20 let a provozuje internetový obchod www.guttashop.cz, ve kterém nakoupíte mimo jiné materiál na izolaci spodní stavby, materiál na zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří i celého domu, žlaby pro odvodnění střechy i příjezdové cesty, WPC prkna pro terasovou podlahu, klasické i polykarbonátové zahradní skleníky pro pěstování vlastní zeleniny a další pomůcky pro práci okolo domu a na zahradě. U výše zmíněného zastřešení vchodů ještě chvíli zůstaneme.

Gutta je nejvýznamnějším dodavatelem vchodových stříšek pro ČR.guttaZdroj: redakce

 

Jak už název napovídá, stříšky slouží zejména k zastřešení vchodů rodinných domů, kancelářských budov či provozoven, ale účel splní také nad bankomaty, balkóny i výdejními okénky. Poskytují ochranu před deštěm a sněhem, v případě použití boční stěny chrání vchodové prostory domu také před větrem a nafoukaným listím. Designové vchodové stříšky zároveň působí jako zkrášlovací doplněk domu. Gutta prodává stříšky s polykarbonátovou, akrylátovou nebo skleněnou výplní, rovné i obloukové, klasické i modulární, které umožňují sestavení libovolné délky. Na modely Guttavordach je poskytována prodloužená záruka.

guttaZdroj: redakce

 

A stříšky jsou i předmětem výhry v soutěži. Vyhrát můžete vchodovou stříšku Guttavordach PT/GR s černým hliníkovým rámem a čirým akrylátovým zasklením, nebo Guttavordach HD/LT z vrstveného bezpečnostního skla a podpěr z nerezové oceli nebo stříšku Standard s hnědými, práškově lakovanými hliníkovými profily a polykarbonátovou výplní v bronzové barvě.

Se správnou odpovědí vám pomůže náš youtube kanál, na kterém jsou ke shlédnutí i videa z realizací a montážní videonávody k vybraným produktům.

  1. Cena = Vchodová stříška Guttavordach PT/GR s černými, práškově lakovanými hliníkovými konzolemi, čirým akrylátovým zasklením a rozměry 160 x 90 cm v hodnotě 9130 Kč.
  2. Cena = Vchodová stříška Guttavordach HD/LT z vrstveného bezpečnostního skla, filigránovými podpěrami z nerezové oceli a rozměry 160x90 cm v hodnotě 8134 Kč.
  3. Cena = Stříška Standard s hnědými, práškově lakovanými hliníkovými profily, polykarbonátovou výplní v bronzové barvě a s rozměry 190x85 cm v hodnotě 3519 Kč.