Vánoce pro kutily? To je HYPER HOBBY!

Internetový hobbymarket s produkty pro stavebníky, řemeslníky a zahrádkáře od předních českých i zahraničních dodavatelů.

Nakupovat vše na jednom místě je snem snad každého. A hyperhobby.cz se ten sen snaží plnit. Proto u nás naleznete širokou a rozmanitou nabídku vybavení pro stavbu, na zahradu, do dílny i domácnosti. Konkrétně se jedná například o zahradní skleníky, a to jak s polykarbonátovými výplněmi, které dodávají skleníkům výbornou odolnost proti nepřízni počasí, tak i skleníky ze skla od českého výrobce, krbová kamna, polykarbonát, lehké střešní krytiny, dílenské nářadí, terasová prkna, venkovní i koupelnové žlaby, okapové systémy a v neposlední řadě pomůcky pro DIY tvoření. Zkrátka každý stavebník, řemeslník, kutil i zahradník si u nás najde to své.

Kromě různorodého sortimentu je další výhodou nákupu v našem internetovém hobbymarketu možnost nákupu na splátky, oborné poradenství, věrnostní slevový program pro registrované zákazníky nebo formátování polykarbonátových desek na míru.

Někdo dostává dárky od Ježíška a vy je můžete dostat od nás. Zasoutěžte si o tři praktické produkty z našeho sortimentu.

hyper hobbyZdroj: hyper hobbyPrvní vylosovaný výherce získá sadu nářadí značky MAGG PROFI v hodnotě 2524 Kč, která obsahuje 119 základních pomůcek, které může každý řemeslník potřebovat a v praktickém kufru budou vždy po ruce.

hyper hobbyZdroj: hyper hobbyDruhý výherce obdrží vstupní bambusovou rohož SQUARES v ceně 1278 Kč. Rohože jsou u vstupních dveří téměř nezbytné. Kromě zkrášlení venkovního zádveří především eliminují vnášení nečistot do vnitřních prostor domu nebo bytu. V letním období zbaví obuv suchých nečistot, v zimním období bahna, vody se solí, sněhu nebo posypového štěrku. Mimo to elegantní rohož podtrhne i první dojem návštěvy při příchodu k vám domů. Kromě vstupních rohoží náš e-shop nabízí i dezinfekční antibakteriální rohože s lepicí vrstvou, které jsou vhodné do zdravotnických zařízení, do provozoven či jídelen, kde eliminují roznášení nečistot a bakterií po podlaze.

hyper hobbyZdroj: hyper hobby

Třetí výherce dostane šunkovar Mozart, díky kterému si budete moct vychutnávat šunku bez konzervantů, kdykoliv na ni dostanete chuť. Forma na šunku je kvalitní český výrobek ze silné slitiny hliníku a je určena jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Šunkovar Mozart je v hodnotě 967 Kč.

Odpovězte na soutěžní otázku a udělejte našimi produkty radost sobě nebo svým blízkým. Pokud si nebudete s otázkou vědět rady, prozkoumejte náš Facebook.