S fotkami Instax darujete radost svým blízkým.

Netradičním dárkem v podobě instax fotek seřazených do alb můžete potěšit své blízké nejen o Vánocích.

Velmi oblíbeným dárkem pod stromečkem je v posledních letech instantní fotoaparát Instax. Ať už se chcete nechat překvapit, nebo si udělat radost sami, jsme tady abychom ,,Ježíškovi” pomohli s výběrem a usnadnili práci v klidu z domova.

instaxZdroj: instaxZačneme horkou novinkou, a to Instax Square SQ1. Jde o foťáček, který dokáže za 90 sekund vytisknout pořízený snímek ve čtvercovém formátu. Stačí jen pootočit objektiv a začít fotit. O nic dalšího se nemusíte starat, veškerou práci odpracuje za vás – je totiž plně automatický. Nabízí jednoduché ovládání, krásný design a spoustu zajímavých funkcí, které rádi využijete. Využít můžete i Selfie režim pro ještě lepší selfíčka. Na přední straně vedle objektivu je umístěno praktické zrcátko, s nímž můžete zkontrolovat, jak bude autoportrét vypadat. Selfie režim lze navíc s úspěchem využít i k focení nejrůznějších detailů. Módní vzhled podtrhují tři trendy barvy, ve kterých je novinka dostupná – křídově bílá, cihlově oranžová a ledovcově modrá. Svůj styl podtrhněte pořízením  tejnobarevného koženého pouzdra s řemínkem.

instaxZdroj: instax

Druhý, a zároveň kvůli výhodné ceně jeden z nejoblíbenějších modelů Instax, je fotoaparát Mini 11. Jako vůbec první model ze základní řady fotoaparátů instax zvládne mini 11 automaticky nastavit scénu. Sám tedy rozezná úroveň okolního osvětlení a aktivuje se stisknutím tlačítka spouště. Tato funkce rozpozná, zda je potřeba expozici přisvětlit bleskem. Díky tomu už se nemusíte bát ani nočních snímků. Na výběr navíc máte z celkem pěti trendy barev.

instaxZdroj: instax

Jako třetí jsme pro vás vybrali mobilní tiskárnu Instax Mini Link. Fotoaparát k ní vůbec nepotřebujete. Její hlavní výhodou je, že ji můžete jednoduše propojit s vaším mobilem pomocí Bluetooth a tisknout si fotky rovnou z něj. Instax Mini Link nabízí svoji vlastní aplikaci, kterou zdarma stáhnete pro telefony se systémy iOS i Android. V aplikaci si jednoduše fotky upravíte, přidáte rámečky, filtry nebo jiná vylepšení a pak už jen stačí váš výtvor vytisknout.

Ať už se vám zalíbily fotoaparát Instax Mini nebo tiskárna, musíte myslet na Instax film, který budete potřebovat, abyste mohli fotit. Ty se dají často velmi výhodně pořídit v balíčcích podle vašich potřeb. Nezapomeňte ani na fotoalba, do kterých pak můžete snímky řadit, nebo samolepky, kterými ozdobíte vaše fotky nebo alba.

Vyhrajte fotoaparáty a tiskárnu Instax. Soutěžíme o ceny v celkové hodnotě téměř 8500 Kč - 1x fotoaparát instax mini 11 (1990 Kč), 1x fotoaparát instax Square SQ1 (3490 Kč) a 1x tiskárna instax mini link (2990 Kč). Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.