CHRAŇTE TO NEJCENNĚJŠÍ: ZDRAVÍ VÁS A VAŠICH BLÍZKÝCH


Patří vaši blízcí mezi ohrožené skupiny obyvatel? Nepodceňujte prevenci a darujte jim skutečně účinnou ochranu. Vyhrajte špičkovou polomasku české značky Nanologix v sadě s vyměnitelnými nano-filtry v hodnotě 1538 Kč.nanologixZdroj: nanologix

Lehká silikonová polomaska Nanologix Respira Compact chrání nejen před koronavirem, ale i před nebezpečnými časticemi, aerosoly nebo prachem. Otestována byla v těch nejnáročnějších podmínkách, ve zdravotnictví i v těžkém průmyslu. Je nejen maximálně účinná, ale také pohodlná - a to při dlouhodobém nošení.


Unikátní polomasky s nano-filtry používají záchranné i bezpečnostní složky, pracovníci na infekčních odděleních i ve výrobních provozech. Pomáhají všude tam, kde je potřeba zajistit skutečně efektivní ochranu dýchacích cest. Od společnosti Nanologix je odebírá např. armáda, Městská policie nebo Letiště Václava Havla. Zasoutěžte si o jednu ze tří sad ochranných prostředků značky Nanologix. V sadě obdržíte polomasku Nanologix Respira Compact a 2 vyměnitelné nano-filtry v ochranných třídách pro běžné i extrémně rizikové prostředí. 

Filtr Nano Perfection je certifikován v ochranné třídě P2, se záchytem 99 % ale zajišťuje účinnější ochranu než běžné respirátory FFP3. Díky konstrukci bez výdechového ventilu navíc chrání nejen nositele polomasky, ale i jeho okolí. Je proto ideální pro běžné nošení - například při návštěvě obchodu, úřadu a dalších míst s vyšší koncentrací osob.

nanologixZdroj: nanologixFiltr Perfection P3 dosahuje certifikovaného záchytu 99,99 % a zajistí tak spolehlivou ochranu i ve vysoce rizikovém prostředí. Jeho použití je vhodné např. při kontaktu s infikovanou osobou nebo při návštěvách lékařských a zdravotnických zařízení. Právě tento filtr chrání např. pracovníky některých odběrových pracovišť.

nanologixZdroj: nanologix

Samotná polomaska je vyrobena ze speciálního zdravotnického silikonu a splňuje ty nejpřísnější požadavky. Je antialergenní a nepoškodí ji ani chemické prostředky, ani dlouhodobé skladování. Vyrábí se v univerzální velikosti, díky přilnavé a pružné lícnici se perfektně přizpůsobí obličeji a zajistí dokonalou těsnost. Je lehká, pohodlná a snadno se udržuje. 

E-shop Ochrana Zdravi.cz, oficiální distributor značky Nanologix, nabízí všem účastníkům Vánoční soutěže s Deníkem jako bonus 5 % slevu na celý sortiment značky Nanologix. K polomasce si zde můžete pořídit široké příslušenství nebo za férové ceny přímo od dodavatele dokoupit ochranné prostředky také pro sebe nebo další členy rodiny. 

Vyhrajte polomasku české značky Nanologix v sadě se 2 vyměnitelnými nano-filtry v hodnotě 1538 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Odpověď i nabídku kompletního sortimentu značky Nanologix najdete na webu OchranaZdraví.cz.