SKVĚLÝ TIP PRO DÁMY, KTERÉ CHTĚJÍ UCHVÁTIT  

Každá žena se chce cítit pohodlně! Potěšte ji vánočním dárkem, který bude nejen hezký a módní, ale také kvalitní a komfortní.

naturanaZdroj: redakce

Umí toho mnohem víc, než byste čekali

Oblíbené podprsenky se speciálními střihy jsou vyhledávané nejen proto, že jsou krásné, ale především kvůli své specifické funkci. Dodají sebevědomí a pocit výjimečnosti.

Podívejme se spolu na zoubek zmenšovacím podprsenkám. Jsou pohodlné a v aktuálních trendových barvách, Zprostředkují luxusní pocit saténu na pokožce a mají jednu úžasnou vlastnost: opticky zmenšují poprsí o velikost i bez plastického chirurga!

Boule ani hrbolky na kůži nemají šanci

naturanaZdroj: redakce

Horkou očekávanou novinkou je podprsenka NATURANA 5632, která přichází se špičkovou inovací. Díky svému speciálnímu střihu má úžasně hladké boční díly a v kombinaci s vlastnostmi zmenšovací podprsenky je trefou do černého. Předtvarované košíčky z Micro-touch materiálu s vyšší gramáží poskytují poprsí perfektní podporu až do velikosti košíčku F. Zdobí je jemné dekorativní švy s lesklou hedvábnou nití. Vysoce a čistě střižený zadní díl končí těsně pod pažemi a obávané boule nebo hrbolky na kůži nenechá vzniknout  

V kolekci firmy NATURANA, která patří mezi největší výrobce spodního a nočního prádla a plavek v Evropě, najdete nejen tyto speciální podprsenky, ale také další funkční a kvalitní spodní prádlo, plavky i noční košilky a pyžama.

Zahrajte si s námi o pohodlné noční prádlo značky Cybèle od firmy NATURANA v hodnotě min. 1000 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.naturana-plavky-pradlo.cz.

Spodní a noční prádlo nebo plavky si můžete zakoupit ve firemní prodejně Naturana Kadaň, Topolová 2041 nebo na více než 450 prodejních místech v ČR a SR. Prohlédněte si nové kolekce na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte partnerský e-shop www.hobi.cz.