Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie – skvělý vánoční dárek pro milovníky hudby i aktivní sportovce

Nevíte, jakým vánočním dárkem potěšit své děti, partnera či partnerku? Patří mezi hudební fanoušky či aktivní sportovce? Dobrý tipem mohou být bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie.

niceboyZdroj: redakce

Sluchátka Niceboy HIVE podsie nepotřebují žádné kabely. Mají dokonale čistý zvuk. Kvalitní chipset umožňuje reprodukovat zvuk v takové kvalitě, aby měl co nejmenší ztráty a skladba tak zněla jako ve studiu.

Umí zvládnout i extrémní podmínky. Jsou umístěny v praktickém nabíjecím pouzdru. V kapse tak máte doslova až 15 hodin poslechu. To vše umožňuje technologie Blootooth 5.0, která má menší spotřebu baterie. Nabíjení pomocí nejmodernějšího USB-C je zde samozřejmostí.

niceboyZdroj: redakce

Vzhledem k malým rozměrům a minimální hmotnosti cca 4g se velmi pohodlně nosí a v uších drží velmi dobře i při aktivním pohybu. Jsou odolné vůči prachu i dešti. Sluchátka jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv extrém a váš aktivní životní styl. Pokud vás zastihne zrovna bouřka při běhu, opravdu je nemusíte schovávat do kapsy. Díky různým velikostem špuntů do uší se nemusíte bát, že vám nebudou sedět.

niceboyZdroj: redakce

Telefonní hovory budou krásně čisté. Mikrofon aktivně potlačuje ruchy z okolí a tím umožňuje velmi kvalitní přenos hlasu. Veškeré ovládání najdete přímo na sluchátkách, takže není nutné vytahovat telefon, pro přijetí hovoru, změnu skladby, nebo zvýšení hlasitosti.

Pojďte si zasoutěžit o bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie v hodnotě 999 Kč. Vyhrává 5 vylosovaných výherců, kteří SPRÁVNĚ odpoví na otázku uvedenou níže.