Bylinný doplněk v tekuté formě s aminokyselinami pro extra rychlý nástup pevné erekce

Sváteční a novoroční volno letos mnohé páry prožijí nedobrovolně zavřené v bytech. Lze to ale vnímat pozitivně. Zůstane mnohem více času na skvělý sex a nové experimenty. 
proerectaZdroj: proerectaZasoutěžte si o jedno ze 3 balení českých bylinných nápojů pro podporu pevné a spolehlivé erekce Proerecta SHOT. Aktuálně je to jediný nápoj pro muže svého druhu, navíc s extra rychlým nástupem účinku díky tekuté formě.

Výrobcem a distributorem je firma eMarkest, s.r.o, která se od roku 2012 díky pečlivému výzkumu složek a vývoji produktů propracovala mezi nejznámější české značky. Aktuálně expanduje na další evropské trhy.

Doplňky řady Proerecta zohledňují vlivy, které škodí mužské erekci, výdrži, plodnosti, sexuálnímu libidu a hormonální hladině. Do těla dodávají látky, které v mužském organismu scházejí, a proto po sexuální stránce nefunguje správně. Novinkou je doplněk pro specifické ženské intimní potřeby Proerecta WOMEN. 

proerectaZdroj: proerecta

Aktuálně si pozitivní účinky produktů Proerecta pochvalují desítky tisíc mužů a žen v Česku i na Slovensku. Vy můžete být díky své správné odpovědi jedním z nich. Proerecta SHOT se umísťuje na předních místech žebříčků, které hodnotí doplňky stavy pro podporu erekce.

Do soutěže se mohu zapojit i ženy, které chtějí své partnery potěšit k Vánocům a “posílit” je na volné sváteční dny. 

SPECIFIKACE VÝHRY

Vyhrajte balení 8mi SHOTů Proerecta v hodnotě 999 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci nebo výherkyně, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.

Nevyhráli jste? Produkty Proerecta nakoupíte nejvýhodněji a s nejrychlejším doručením na oficiálním e-shopu Proerecta.cz