URGO ELEKTROTERAPIE Proti bolesti

Cítíte náhlou bolest zad, svalů a kloubů? Nechcete ale utrácet peníze za léčivé přípravky a upřednostnili byste raději alternativní cestu elektroterapie? URGO má řešení šité na míru právě pro vás!

urgoZdroj: urgoURGO je specialista na drobná poranění, pod jehož portfolio spadají kvalitní produkty se zaměřením na ošetření nejen drobných ran a oděrků, ale také puchýřů, aft, bradavic, oparů a dalších nepříjemných poranění kůže nebo sliznic, které dokážou pěkně otrávit život.

Tento rok URGO představuje novinku, která je určena pro ty, kteří trpí akutní i chronickou bolestí pohybového aparátu, ale chtějí svoje trápení řešit bez léků cestou fyzikální terapie. URGO Elektroterapie proti bolesti poskytuje úlevu od bolesti pomocí elektrického proudu mírné intenzity. Elektroterapeutická náplast působí okamžitě a dlouhodobě. Tato metoda má klinicky prokázanou účinnost a je běžnou součástí ordinací lékařů a fyzioterapeutů. Vy ji ale můžete bezpečně použít v pohodlí vašeho domova.

urgoZdroj: urgoElektroterapeutická náplast působí na principu elektroterapie. Po zapnutí začne náplast generovat elekrický proud, který přechází přes elektrody (sestávající z elektrického systému a hydrogelu), které jsou umístěné na povrchu kůže a způsobí elektrické dráždění okolních nervů. Vlivem toho nervy snižují přenos informace o bolesti do míchy a mozku. Dochází také ke zvyšování hladiny endorfinů, což jsou hormony, které přirozeně zmírňují bolest.

K dispozici je 5 programů, kdy každý má 15 stupňů intezity. Sami si tak můžete navolit, který program vám bude nejlépe vyhovovat a v jaké intenzitě.

Nespornou výhodou je také bezdrátové použití. Elektroterapeutická náplast se dobíjí pomocí přiloženého USB kabelu. Výdrž baterie závisí na volbě programu a stupně jeho intenzity, na jedno nabití může vydržet až 6 hodin.

urgoZdroj: urgoNáplast je malých rozměrů a je dodávána v praktickém úložném balení, které se vám vejde do tašky a zamezí tak opotřebení nebo poškození náplasti.
Zdravotnický prostředek nebo produkt je zdravotnický prostředek.

Výhra - URGO ELEKTROTERAPIE Proti bolesti 3x, doporučené cena v lékárně je 1399 Kč.