Přemýšlíte, co darovat blízkým k Vánocům? Nechte se inspirovat a vyhrajte

yves rocherZdroj: redakceChybí vám letos nápady na dárky nebo nemáte náladu na vánoční nákupy na poslední chvíli? Přinášíme několik tipů, které vám to usnadní.

Nákupem dárků na e-shopu Yves Rocher uděláte radost nejen svým blízkým, ale díky zelenému smýšlení této francouzské značky také naší planetě.

Regenerační síla karité

Obdarujte své nejbližší sadou produktů od Yves Rocher s organickým bambuckým máslem, které má jedinečné vyživující účinky. Regenerační balzám pro velmi suchou pokožku, Regenerační sprchový balzám, Tělový peeling s karité a Regenerační tělové mléko potěší nejen vaši pokožku, ale díky delikátní vůni a textuře také všechny smysly. Exkluzivní sběratelská vánoční edice je k dostání na e-shopu www.yves-rocher.cz od 179 Kč.

Nechte se okouzlit vůní pečených jablek nebo červených bobulí

yves rocherZdroj: redakce

Na Vánoce se zdánlivě klidná zahrada rostlinné kosmetiky Yves Rocher mění na oázu zázraků a života. Otevřete její brány a objevte kolekci Půlnoční plody s příjemnou sladkokyselou vůní červených bobulí. Vyzkoušejte třeba účinný Tělový peeling s práškem z meruňkových jader pro hebkou pokožku.

Pokud hledáte dárek, který potěší muže i ženy bez rozdílu věku, vsaďte na produkty z limitované vánoční edice Zimní jablko s hřejivou vůní vanilky a pečených jablek. Cena produktů z obou vánočních limitek začíná na 69 Kč.

 yves rocherZdroj: redakce

Udržitelněji a s ohledem na přírodu

Jak vidíte, letos nebude výběr dárku vůbec složitý. Pro ještě jednodušší nákup a další inspiraci je pro vás připraven vánoční katalog na e-shopu. K produktům si můžete objednat i vánoční obaly, a to v souladu s udržitelností a respektem k životnímu prostředí. Značka se rozhodla vyřadit z nabídky celofán, který se nedá dále zpracovat. Místo toho můžete vybírat z papírových obalů, které jsou recyklované a recyklovatelné, nebo třeba plechových krabiček, které po Vánocích určitě najdou další využití.

Zkuste štěstí a soutěžte o jeden ze tří balíčků s mixem produktů z vánočních limitovaných edic Půlnoční plody a Zimní jablko od Yves Rocher v hodnotě 983 Kč.