Kosmetika je evergreen Vánoc a pod stromečkem ji i letos najde obrovské množství žen i mužů všech věkových kategorií. Řeknete si sice kosmetika jako kosmetika, ale zkuste letos vybrat takovou, která oči obdarovaného skutečně rozzáří a to nejen díky kvalitnímu obsahu, který se postará o dokonalou péči o pleť, ale i díky originálnímu obalu, který potěší každé oko.

Soutěžíme o 3 krát Dárkový balíček Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 1195 Kč

manufakturamanufakturaZdroj: manufakturaDárková sada oblíbené kosmetiky z kolekce Sedmikráska od české značky Manufaktura dodá pleti hned 7 kouzel: hydrataci - omlazení - zpevnění - regeneraci - zklidnění - výživu a rozjasnění.  

Jedinečný balíček pro Sedmikráskové pleťové lázně obsahuje: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.manufakturamanufakturaZdroj: manufaktura

Všechny produkty jsou bohaté na přírodní ingredience a doprovázené bezalergenní něžnou vůní. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť. Každý z balíčků Sedmikráskových pleťových lázní je vlastnoručně podepsán dvěma hlavními autorkami produktů.

MANUFAKTURA je 100% česká značka kosmetiky a doplňků. Zakládá si na lokálnosti, tradici a šetrných recepturách, které jsou plné přírody a krásných vůní. Značka symbolizuje skutečnou poctivost, originalitu, srdeční vztah a radost z práce.

Pokud se na Vás tentokrát štěstí neusměje, vypravte se objevit kolekci Sedmikráska a další skvělé výrobky do prodejen MANUFAKTURA nebo nakupte v e-shopu manufaktura.cz a vyřešte dárky pro všechny Vaše blízké na jednom místě…