Udělejte svým blízkým radost vánočním dárkem, který bude nejen krásný a módní, ale také kvalitní a úžasně pohodlný.

naturananaturanaZdroj: naturana

Noční košilky a pyžama od firmy Naturana, která patří mezi největší výrobce spodního a nočního prádla a plavek v Evropě, jistě potěší každou ženu.

Širokou škálu střihů, barev a ty nejlepší materiály – to vše nabízí půvabná kolekce nočního prádla značky Cybèle. Co je tak důležité a potřebné pro dobrý pocit? Přece pohodlí! A také perfektní střih, precizní zpracování a moderní design.

Zahrajte si s námi o úžasně pohodlné pyžamo ze směsi viskózy a elastanu, které zdobí jemná krajka a květinový potisk. Pro romanticky založenou ženu jako stvořený. 

naturananaturanaZdroj: naturana

Vyhrát můžete také elegantní pyžamo v tajemném odstínu půlnoční modři. Tak lehoučké a splývavé, že ho nebudete chtít sundat. Do třetice i pohodlné pyžamo v barvě šampaň pro ničím nerušený spánek, které je ideální pro vyznavačky čistého designu.

Každá z výher je v hodnotě min. 1000 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.naturana-plavky-pradlo.cz.

Spodní a noční prádlo nebo plavky si můžete zakoupit ve firemní prodejně Naturana Kadaň, Topolová 2041 nebo na více než 450 prodejních místech v ČR a SR. Prohlédněte si nové kolekce na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte partnerský e-shop www.hobi-style.cz.