vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na Vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent Vám přeje Deník.cz!

Niceboy

 

Nevíte, jakým vánočním dárkem potěšit své děti, partnera či partnerku? Patří mezi hudební fanoušky či aktivní sportovce? Dobrý tipem mohou být bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie.

Sluchátka Niceboy HIVE podsie nepotřebují žádné kabely. Mají dokonale čistý zvuk. Kvalitní chipset a hlavně technologie MaxxBass umožňuje reprodukovat zvuk v takové kvalitě, aby měl co nejmenší ztráty a skladba tak zněla jako ve studiu.

Umí zvládnout i extrémní podmínky. Jsou umístěny v praktickém nabíjecím pouzdru. V kapse tak máte doslova až 15 hodin poslechu. To vše umožňuje technologie Blootooth 5.0, která má menší spotřebu baterie. Nabíjení pomocí nejmodernějšího USB-C je zde samozřejmostí.

Vzhledem k malým rozměrům a minimální hmotnosti cca 4g se velmi pohodlně nosí a v uších drží velmi dobře i při aktivním pohybu. Jsou odolné vůči prachu i dešti. Sluchátka jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv extrém a váš aktivní životní styl. Pokud vás zastihne zrovna bouřka při běhu, opravdu je nemusíte schovávat do kapsy. Díky různým velikostem špuntů do uší se nemusíte bát, že vám nebudou sedět.

Telefonní hovory budou krásně čisté. Mikrofon aktivně potlačuje ruchy z okolí a tím umožňuje velmi kvalitní přenos hlasu. Veškeré ovládání najdete přímo na sluchátkách, takže není nutné vytahovat telefon, pro přijetí hovoru, změnu skladby, nebo zvýšení hlasitosti.

Pojďte si zasoutěžit o bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE posie v hodnotě 999 Kč. Vyhrávací 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na otázku uvedenou níže.

Správnou odpověď najdete na webových stránkách Niceboy.

Zpět na výpis soutěží