Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

Cebia

 

Cebia

Chcete si koupit ojetý vůz? Prověřte si jeho historii ještě před koupí a ujistěte se, že před vámi prodejce nic neskrývá. Můžete díky tomu ušetřit i desítky tisíc korun za předražené auto se stočeným tachometrem či například po havárii, kterou se před vámi prodejce může snažit zatajit, ale také o ní vůbec nemusí vědět. Zjistěte si o autě maximum informací díky systému AUTOTRACER od Cebia, který je největším systémem na prověřování historie aut v Evropě a obsahuje o autech už více než 1,3 miliardy záznamů.  

CebiaData do systému AUTOTRACER od Cebia poskytují pojišťovny, značkové i neznačkové autoservisy a pneuservisy, prodejci vozidel a autobazary, výrobci vozidel a importéři, finanční a leasingové instituce, policie, STK, inzertní a aukční portály ad. Prověřit lze auto jak s českým, tak zahraničním původem. Jediné, co k prověření potřebujete, je VIN vozu. Po jeho zadání na stránce www.cebia.cz zdarma uvidíte, kolik informací je o vozidle k dispozici a z jakého časového období. Pak už je jen na vás, zda se rozhodnete koupit si konkrétní informace. Cena závisí na rozsahu informací a pohybuje se v rozmezí od 199 do 599 Kč. Výsledek prověření vozu máte k dispozici do několika málo minut z pohodlí domova. Systém AUTOTRACER od Cebia funguje nepřetržitě online.Cebia

V rámci prověření vozu v systému AUTOTRACER od Cebia se můžete dozvědět, zda auto nemá stočený tachometr, nebylo havarované a případně jak (můžete vidět i fotografie vozu po havárii) a jaká vznikla škoda, jaký je skutečný rok jeho výroby a datum první registrace v Česku i ve světě, jaká je jeho skutečná výbava dle prodejce, pro jakou zemi bylo skutečně vyrobeno, zda není evidované jako odcizené či zatížené leasingem nebo spotřebitelským úvěrem, zda nebylo provozováno jako taxi, jaká je jeho aktuální tržní cena dle profesionálního systému CebiCat GT, který používají i pojišťovny a vidět můžete i jeho předchozí inzerci včetně fotografií a toho, za kolik bylo auto v minulosti prodáváno.

Proč je prověření historie vozu tak důležité? 99,45 % ojetých aut se prodává jako nehavarované, každé třetí má stočený tachometr, každé páté dovezené auto má uvedenou falešnou zemi původu (nejčastěji Německo) a jako stáří vozu uvádějí prodejci nezřídka datum první registrace místo data výroby (rozdíl může být i několik let).

Zasoutěžte si o tři kupony na prověření historie libovolného vozu vždy v hodnotě až 599 Kč s platností jednoho roku. Ze správných odpovědí budou vylosováni tři výherci. A pokud mezi nimi nebudete, nezoufejte! I pro vás bude mít společnost Cebia odměnu za to, že jste se soutěže zúčastnili.