Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

Dentimed

 

dentimed

Vyberte si z široké nabídky zdravotních pomůcek pro sebe i své blízké. Nechte se inspirovat a pořiďte vánoční dárky, které ocení každý. Zdraví je to nejcennější, co máme.

Nevíte, co by vaše blízké potěšilo? Darujte jim poukaz. Zvolí si sami pro sebe to nejlepší.

Elegantní punčochy proti křečovým žilám

dentimed

Moderní kompresní punčochy mají nejen zdraví prospěšné účinky, ale jsou i velice příjemné a krásné. Komprese napomáhá správné cirkulaci krve v nohách. Používáním kompresních punčoch předcházíte bolestem nohou při dlouhém stání nebo sezení, nepříjemným otokům a vzniku křečových žil.

Kosmetika pro náročnou a namáhanou pokožkudentimed

V nabídce máme velké množství kosmetických produktů s minerály z Mrtvého moře, Bio kosmetiku a produktů, které chrání stárnoucí a inkontinencí namáhanou pokožku. Vybere si opravdu každý.

S inkontinenčními pomůckami zpět do života

Trápí vaše blízké únik moči? Jistě by je potěšila zásoba inkontinenčních pomůcek. S nimi se cítí v pohodě a bezpečí a mohou se i nadále věnovat činnostem, na které byli zvyklí. U nás si vyberou z široké nabídky, a pokud budou potřebovat pomoci se správným výběrem, jsme tu my, abychom jim pomohli.

Vyhrajte Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

Dárkový poukaz je možné použít na jakoukoliv zdravotní pomůcku z našeho sortimentu. Poukaz může být příjemným dárkem pro vaše blízké. Ať si obdarovaní vyberou z pohodlí svého domova cokoliv. To je jistota, že budou mít z dárku opravdovou radost. Soutěžíme o 3 dárkové poukazy. Dárkový poukaz můžeme zaslat elektronicky na email nebo poštou na adresu výherce.