Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

elnino.cz

 

El Nino

Nebaví vás balit dárky a nevíte si rady s výběrem? Dárkový set od Gabriella Salvete jistě splní vaše očekávání!

el nino

Zapojte se do soutěže o jeden z 5 balíčků od Gabriella Salvete. Výhodou je krásné a vkusné balení, které se hodí nejen Na Vánoce, ale i ke dni zamilovaných, dní žen nebo narozeninám. obsahuje ikonickou rtěnku, řasenku a lak na nehty. Že produkty od této značky neznáte? Pojďte se seznámit!

Balíček je koncipovaný velmi jednoduše a má přinést čisté potěšení a velmi něžný, avšak sexy vzhled. Postačí vám rtěnka v rudém odstínu a matném provedení, řasenka s diamantovým prachem a červený lak na nehty s velmi intenzivní pigmentací. Jestli si myslíte, že to nestačí, věřte nebo ne, ale jedná se o produkty, které postačí k vytvoření vánočního looku ke slavnostní večeři, nebo odvážného svůdného líčení na rande.

Rtěnka Matte Lips

Tato rtěnka patří mezi nejoblíbenější mezi zákaznicemi. Splňuje všechny požadavky, co od rtěnky očekáváte. Hodí se ke všem tónům pleti, rty zahalí do červené a dodá velmi romantický vzhled. Nepsanou výhodou je matná textura, ta dodává velmi přirozený vzhled líčení. Nebojte se zdůraznit svou ženskost.

Řasenka Diamante Deep Black

el nino

Tato řasenka má speciálně navržený kartáček, který precizně odděluje řasy jednu od druhé a dodává jim velmi hustý a plný vzhled. Intenzivní pigmentace, extra přilnavá textura a vegan složení je ve zkratce to, co na řasence Diamante Deep Black milujeme.

Lak na nehty v odstínu klasické červené

el ninoČervené nehty jsou určitou známkou vkusu a citu pro detail. Laky od Gabriella Salvete Longlasting Enamel, v sobě ukrývají poklad. Mají velmi vysokou pigmentaci, velmi dobře přilnou k nehtu, při správné aplikaci nabízí dlouhou výdrž a obsahují speciální pryskyřici, která laku dodává velmi příjemný lesklý efekt.

Nejen tento balíček nabízí Gabriella Salvete, celou nabídku naleznete na našem e-shopu elnino.cz. Ulevte si od vánočního balení dárků a obdarujte své blízké dárkovým setem.