Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

Foreo

 

Foreo

Švédská beauty-tech značka FOREO odhaluje své dosud nejzajímavější slevy, na které se můžete těšit v rámci Black Friday! Získejte až 50 % slevu na známé a celebritami oblíbené chytré přístroje značky, díky nimž si svou novou pleť doslova zamilujete. Využijte šanci výhodně pořídit krásnou věc pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro někoho, na kom vám záleží. Black Friday v podání FOREO byste si neměli nechat ujít!


Letošní akce Black Friday bude výjimečná. Vůbec poprvé nabídne značka FOREO s výhodnou cenou nejen své oblíbené vánoční hvězdy, jako je LUNA 3 nebo UFO 2, ale také revoluční mikroproudový přístroj BEAR. Toto kompletní 6minutové ošetření obličeje se už nějaký čas drží na předních příčkách prodejů a díky Black Friday ho můžete mít doma i vy.


„Ve FOREU je pro nás blaho našich zákazníků klíčové, a proto se letos snažíme, aby vánoční shon prožili bez stresu. Celých 64 % nakupujících uvedlo, že na Black Friday lituje unáhlených nákupů a je to především oblečení, tablety a televizory, kvůli kterým lidé pochybují o svých rozhodnutích. Oproti tomu se výrobky FOREO osvědčily jako dlouhodobá investice – naši první zákazníci nám potvrdili, že kdysi zakoupená zařízení FOREO fungují i po 8 letech používání naprosto bezchybně a stále vypadají jako nová. Nákup jakéhokoliv našeho přístroje se ukazuje jako skvělá investice a my víme, že svého rozhodnutí nebudete v tomto případě litovat,“ říká generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

LUNA 3 - Sonický kartáček na čištění obličeje je vyrobený z ultra hygienického silikonu, zajišťuje hloubkové a zároveň šetrné čištění, aniž by docházelo k narušení kožní bariéry. Díky tomuto přístroji je odstraněno až 99,5 % nečistot, včetně zbytků make-upu, přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk.

BEAR - Tónující přístroj na obličej, který vám za pár minut poskytne super efektivní lifting. Během svátků možná pár kil navíc schováte pod vánočním svetrem, váš obličej ale bude stále na očích. BEAR je tříminutovým náročným pleťovým workoutem, díky kterému budete zářit ještě dlouho po Vánocích.

UFO 2 - Legendární UFO 2 přinese vaší pleti skutečně nadpozemské výsledky. Přístroj obsahuje čtyři špičkové technologie, díky kterým se o něm dá hovořit jako o dokonalém komplexním ošetření obličeje během 2 minut. LED světelná terapie s 8 různými vlnovými délkami cílí na rozličné kožní problémy.

Vyhrajte novou hydratační bázi pro vytvoření pleťové masky na míru FOREO IMAGINATION v hodnotě 757 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.