Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

Green-Swan

 

GSklub

Pokud si také každý rok lámete hlavu nad tím, čím potěšit pod vánočním stromečkem své prarodiče nebo starší rodiče, máme pro vás několik zajímavých tipů. Bačkory, čaj a mýdlo sice potřebuje každý, ale přiznejme si, že mezi originální dárky zařadí jen těžko. Darujte letos zdraví od GS.

1)     Aby tu naši prarodiče s námi dlouho vydrželiGSklub

Senioři mají v oblasti zdraví úplně jiné potřeby než jejich děti nebo vnoučata. Doplněk stravy GS Extra Strong 65+ byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky na základě nejnovějších poznatků pro podporu zdraví lidí starších 65 let. Darujte aktivní a vitální život starším lidem, díky dvousložkovému multivitaminu pro podporu imunity, vitality, mozku a zraku.

2)     Aby dědečka nebolely klouby

Vsaďte na kvalitní přípravek, který získal prestižní ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2020. Darujte extrémní sílu, extrémní účinnost pro klouby a jejich okolí. Doplněk stravy GS Condro Diamant obsahuje glukosamin sulfátu v kvalitě Clini-Q s aescinem a vitaminem C. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o svůj pohybový aparát – vazy, šlachy i kloubní chrupavky a užít si každý den bez omezení v pohybu.

3)     Aby babička přestala zapomínatGSklub

Prémiové GS Ginkgo rozhodně není skvělým dárek jen pro babičku, která zapomíná, kam si odložila rukavice. Potěší každého, kdo potřebuje zlepšit paměť a soustředění. Doplněk stravy je obohacen o hloh, který podporuje prokrvení končetin, takže jej ocení všichni, kteří mají studené nohy a ruce.

Nákupem GS přípravků podpoříte kampaň „Udělejme spolu svět lepší“, ve které za každé prodané a registrované vánoční balení GS přípravků pošle GS balení vitaminu D do vybraných domovů pro seniory.

Specifikace výhry

Vyhrajte balíček GS přípravků pro zdraví Vaše nebo Vašich blízkých v hodnotě 818 korun. Vyhrávají 3 výherci, kteří správně odpoví na uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď najdete na stránkách www.darujigs.cz.