vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na Vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent Vám přeje Deník.cz!

GUTTA

 

Více než 20 let dodává firma Gutta na český trh výrobky pro dům a zahradu. Patří mezi ně i vchodové stříšky a zahradní pergoly.

Také se vám občas stává, že se vracíte domů za deště, a než najdete po kapsách klíče od domu, jste promočení skrz na skrz? Nebo se vám v zimě udělá přímo před vchodem ledovka a pohyb u dveří je jako jízda na kluzišti? Tyto situace mohou být minulostí. Není totiž nic jednoduššího, než si pořídit vchodovou stříšku, která vás i vaše vchodové prostory ochrání před nevlídným počasím. V nabídce firmy Gutta jich najdete nepřeberné množství. Díky rozličnému designu se hodí nejen nad vchody rodinných domů, ale i nad vstupy do kancelářských budov, škol a jiných veřejně přístupných budov, ideální jsou například jako zastřešení bankomatů a balkonů. Výhodou tohoto jednoduchého zastřešení je velmi snadná montáž jak do cihlových zdí, tak i do zdiva zatepleného polystyrenem. Vchodové stříšky Gutta jsou kvalitním evropským výrobkem s výplní z dutinkového polykarbonátu nebo v případě luxusní řady GLASS ze silného akrylového skla (PMMA). Některé stříšky mají integrované LED osvětlení, k jiným je možné dokoupit postranní bočnice, které ochrannou funkci znásobí. Velmi oblíbená stříška Valtellina má oválné provedení, výplň z polykarbonátu Guttagliss Dual Box o síle 6 mm s UV ochranou a praktický integrovaný okap, který odvádí stékající dešťovou vodu do stran.

Nepřízeň počasí vás může potrápit nejen při odemykání dveří, ale dokáže znepříjemnit i plánované grilování či venkovní posezení na terase. V takovém případě je ideálním řešením pergola. Pergoly Gutta jsou vyrobeny z robustních hliníkových profilů s barevnou povrchovou úpravou. Zastřešení je řešeno dutinkovým polykarbonátem o síle 6 mm. Hliníková pergola může díky svému modernímu vzhledu plnit i funkci designového doplňku rodinného domu. Materiál konstrukce pergoly Gutta BW je bezúdržbový, opatřených antikorozním nástřikem v antracitové barvě. Tuto elegantní pergolu lze použít nejen pro zastínění terasy či verandy, ale také jako přístřešek pro auto.

Pojďte si zasoutěžit o praktickou a elegantní šedou stříšku Valtellina s čirým polykarbonátem v rozměrech 150x82 cm v hodnotě 2223 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na otázku uvedenou níže.

Správnou odpověď najdete na stránkách společnosti Gutta.

Zpět na výpis soutěží