vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

iRobot Roomba 966

 

Patří mezi vaše koníčky úklid domácnosti a nemůžete se dočkat velkého vánočního úklidu? V tom případě, dále nečtěte…

Úklid domácnosti je jedna z věcí, která se dlouhodobě drží na předních příčkách neoblíbených činností. Každotýdenní rutina, která zabere spoustu času. Naštěstí v dnešní moderní době existují pomocníci, kteří udělají nepříjemné práce za vás. Robotický vysavač Roomba 966 od společnosti iRobot se stane jedním z vašich nejlepších kamarádů.

Jeden klik a je uklizeno

Čekáte večer návštěvu, vaše kuchyňská podlaha vypadá po včerejším kulinaření jako po výbuchu a vy se zdržíte v práci? Není nic jednoduššího než cestou z práce zadat robotovi pokyn, aby začal uklízet. V aplikaci iRobot HOME stisknete tlačítko CLEAN a máte jistotu, že po návratu domu bude vaše podlaha krásně čistá a po drobečcích ani památka. Aplikace je také v českém jazyce.

Pokud rychle nemáte po ruce smetáček s lopatkou a stala se vám „nehoda", stačí aktivovat funkci SPOT, která slouží k malému úklidu. Mouka, cukr, rozsypaná hlína a Roomba startuje k vysávání. Majitelé domácích mazlíčků jistě ocení, že Roomba uklízí všechny plochy dvakrát. A bonus na závěr? Aby byl úklid co nejdokonalejší, tak na konci úklidu Roomba znovu vysaje podél stěn a nábytku.

Postará se o váš úklid i sám o sebe

Roomba je již natolik chytrý robůtek, že mu nehrozí pád ze schodů. Sám si pomocí senzorů zmapuje prostor a pozná, když se blíží schody. Ani volně položené kabely ho nemohou ohrozit. Je vybaven funkcí ANTITANGLE, která brání zamotání kabelů či zaseknutí třásní od koberců.

Jakmile začne cítit, že mu docházejí síly, sám se dojede dobít a pokračuje v práci tam, kde předtím skončil, dokud není s úklidem spokojen. To samé platí, když se naplní jeho sběrný koš. Přes aplikaci vám dá vědět, že je potřeba koš vysypat a po stisknutí tlačítka CLEAN bude opět v úklidu pokračovat.

Vyhrajte pomocníka na úklid iRobot Roomba 966 v hodnotě 12 999 Kč. Hlavní výhru získává vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku uvedenou níže. Nápovědu naleznete na webových stránkách irobot.cz.

Dárkovým poukazem v hodnotě 10 000 Kč bude oceněn druhý vylosovaný. Třetí vylosovaný získá poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup.

Zpět na výpis soutěží

Banner