Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

O2 Pods

 

O2

Tři čtenáři. Tři bezdrátová sluchátka O2 Pods. A jedna správná odpověď. Zkusíte vyhrát elegantní a moderní „pecky“?

S každou otočenou stránkou kalendáře se blížíme Vánocům. Svátku, který se nese ve znamení cukroví, odpočinku, rodinné pohody a dárků. A právě poslední zmiňované může některým nakupujícím potrápit hlavu. Co koupit manželce, synovci, moderní babičce nebo kamarádovi? Společnost O2 přišla s univerzální odpovědí. Elegantní bezdrátová sluchátka O2 Pods potěší zkrátka každého.

O2 PodsDárky jednoduše kouzlí úsměvy na tváři a operátor O2 se rozhodl udělat radost třem čtenářům, kteří správně odpoví na soutěžní otázku níže. A o co se hraje? Tři výherci dostanou právě moderní sluchátka O2 Pods v ceně 1 299 korun. Necháte si je, nebo True Wireless „pecky“ zabalíte někomu pod stromeček?

Ale hezky popořádku. S bezdrátovými sluchátky jako by se roztrhl pytel a někdy je opravdu těžké si z široké nabídky vybrat. A do této situace vstoupil operátor O2, který představil svou prvotinu mezi sluchátky – bezdrátové O2 Pods. Pohodlí, elegance, dlouhá výdrž, vyvážený zvuk i šikovné ovládání. Všechny tyto vlastnosti se spojily do společníka, který se vejde do kapsy a nezradí při dlouhých cestách do práce či školy.

Zamotaným kabelům odzvonilo. Možná proto se mohou sluchátka bez zbytečných drátů chlubit takovou popularitou. O2 Pods se pyšní minimalistickou dobíjecí krabičkou, ve které sídlí dvě „pecky“ s výdrží až 7 hodin na jedno nabití. Se sluchátky si také může posluchač nejen přehrávat své oblíbené písničky, ale i telefonovat. A ovládání? Jednoduché a dotykové.

Dárek v podobě O2 Pods zkrátka dokáže vytrhnout trn z paty, když dochází nápady na vánoční překvapení. A díky soutěži mohou tři čtenáři získat O2 Pods zcela zdarma.

O2 Pods pro všechny, Black Friday násobí tisícovky

O2 PodsPokud se bojíte, že nevyhrajete elegantní sluchátka O2 Pods, nevěště hlavu. Společnost O2 připravila štědrou vánoční akci, díky které zákazníci operátora dostali tisíc korun za každou používanou službu. Získanou tisícovku tak mohou využít třeba na sluchátka, jejichž cena po uplatnění slevy klesne na 299 korun.

Už jste využili svou „tisícovku“? Kampaň Black Friday od O2 vám znovu načte slevu a tisíc korun se tak znásobí. Zbytečně se netrapte v přeplněných obchodech a nečekejte fronty. Získané slevy jednoduše najdete v aplikaci Moje O2 a můžete je využít v kamenných i online prodejnách. Předejděte vánočním stresům a nakupte už nyní.