vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na Vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent Vám přeje Deník.cz!

SCANquilt

 

Přišel čas vánočních svátků a dlouhých zimních večerů. Užijte si neopakovatelné chvíle s rodinou nebo přáteli obklopeni krásnými polštářky, zachumlaní v měkkých plédech a usínejte v nápaditých dezénech ložního povlečení SCANquilt. 

Měkký pletený návlek DESIGN je krásný dárek pro všechny, kteří ve vašem životě něco znamenají. Na posteli, křesle, nebo pohovce vytvoří nejen nápaditý designový prvek, ale především Vám při každém pohledu připomene, že je tu někdo, kdo na vás myslí.

Povlečení z kvalitní plátnové tkaniny ze 100% bavlny patří stále mezi nejoblíbenější v našich domácnostech. Nejširší nabídka vzorů vám umožní povléknout si postel podle své nálady či podle ročního období. Objevte s námi zářivé barvy jarních květin, v létě jemné světlé proužky a na podzim pak vzory s příjemnými teplými barvami, ve kterých se vám bude hezky usínat.

Pojďte si zasoutěžit o dárkové poukazy v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží SCANquilt s uplatnění v prodejnách či při nákupu v e-shopu. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na otázku uvedenou níže.

Zpět na výpis soutěží