vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na Vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent Vám přeje Deník.cz!

The ChilliDoctor

 

Výhry:
1 - DÁRKOVÁ SADA chilli koření
2 - Reaper BOX
3 - CHILLI BALÍČEK Extrakt Smrti

V roce 2015 se firma po velkém úspěchu na chilli braní rozhodla spustit e-shop a poskytnout tak všem milovníkům kvalitní chilli papričky levně v dostupném balení. 

Najdete u nás nejširší nabídku exkluzivních chilli papriček, které jsou vykupovány od dodavatelů z celého světa. K Vám tak mohou být dodávány po celý rok. 

Silné zázemí mateřské společnosti a hlavní sklad ve Velké Británii dává firmě stále možnosti růst a zdokonalovat se pro své zákazníky. 

Na své si u the TheChilliDoctor přijde opravdu každý a to od úplného začátečníka, který si na pikantní teprve zvyká, až po ostříleného profesionála v pojídání chilli papriček. 

Začátečníkům doporučíme sáhnout například po chilli papričkách Pasilla, které mají příjemnou jemnou pálivost a zároveň chutnají po rozinkách. Opravdový milovníci chilli ocení nejpálivější chilli papričku na světě - Carolina Reaper. Tato chilli paprička je díky své extrémní pálivosti zapsána v Guinessově knize rekordů a proto je její pojídání lákadlem pro vyznavače extrémů, a i v menším množství je výzvou pro otrlé a zkušené milovníky chilli.

Zpět na výpis soutěží