vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na Vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent Vám přeje Deník.cz!

Roberto Cavalli

 

Když budete mít štěstí, můžete jednu ze tří okouzlujících vůní pro ženy vyhrát v naší soutěži. Chyprově-květinová Florence Amber našla inspiraci ve velkolepé Florencii a jediným stříknutím dokáže hravě navodit nezapomenutelnou atmosféru tohoto historického města. Parfémovaná voda z dílny italského mistra Roberta Cavalliho patří k těm nejpovedenějším letošním vůním a díky jedinečné vonné kompozici má potenciál stát se hitem nadcházejících Vánoc. Pojďme si ji blíže představit.

V regálech parfumerie vás na první pohled uchvátí zlatavá barva a dokonale vybroušený skleněný flakon, který navazuje na slavnou tradici italského sklářství. Florence Amber je bezvýhradně optimistická, žensky smyslná a opojně sladká. Ocení ji ženy s nekonečným elánem do života i ženy ochotné radovat se z každodenních milých maličkostí.

Objevte krásu italských zahrad a ovocných sadů spolu se svěžími úvodními tóny citronu, mandarinky a cypřiše. Jiskřivý úvod po pár minutách střídá voňavý mix kašmírového dřeva, šťavnaté kdoule a rozkvetlé gardénie. Ve svůdném základu vaše čichové pohárky pohladí uvolňující pačuli a zejména slaďoučký med, který je ve vůni Florence Amber naprosto dominantním prvkem. Jestli patříte k milovnicím tohoto sladkého pokušení, garantujeme vám, že jste právě našla svou novou nejoblíbenější vůni.

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce parfémované vody Roberto Cavalli Florence Amber v hodnotě 749 Kč

Držíme vám všechny palce! Pokud se však na vás tentokrát štěstí neusměje, navštivte online parfumerii Elnino.cz, kde si můžete zakoupit parfémovanou vodu Florence Amber za super cenu, stejně jako tisíce dalších parfémů a kosmetiky.

Zpět na výpis soutěží