Vánoční dárky

Vítejte ve Vánoční soutěži Deník.cz
V soutěžním kalendáři na vás každý týden čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Neváhejte a soutěžte celý týden ve všech soutěžních oknech, ať zvýšíte svou šanci na výhru.

Krásný advent vám přeje Deník.cz!

Termín soutěže: od 15. 11. 2021 do 12. 12. 2021

Velká Vánoční soutěž s Deníkem!

Princip soutěže

Na stránkách vanoce.denik.cz/soutez/, bude po celý týden od pondělí do neděle uveřejněno 5 článků odkazující na soutěže pro daný týden. Úkolem soutěžícího je otevřít aktivní soutěžní okna a zodpovědět soutěžní otázku pomocí přiloženého formuláře, poté odpověď odeslat (jako nápověda soutěžícímu slouží přiložený odkaz na stránky partnera, který pro daný den věnuje ceny do soutěže).

Podmínky pro získání výher

Výherce, vylosuje odborná tříčlenná porota složená se zástupců VLM. Minimální počet výherců pro daný soutěžní týden je 5 výherců. Každý týden je možno zaslat z jedné e-mailové adresy 1 odpověď pro jednu konkrétní soutěž.

Ceny

Ceny do soutěže věnují výhercům partneři soutěže, dodání výher vítězům bude zajištěno prostřednictvím partnerů. Partner má lhůtu 30 dní na předání výhry soutěžícím.

Oznámení a předání výher

Výherci budou o výhře informováni prostřednictvím e-mailové adresy či telefonu, které uvedli v dotazníku při registraci do soutěže. Nepodaří-li se výherce soutěže kontaktovat nejpozději do 30 dnů ode dne ukončení soutěže, propadá jeho výhra ve prospěch organizátora.

Výherci budou na stránkách vanoce.denik.cz/soutez/, uveřejněni nejpozději do 20. 12. 2021

Výherce si cenu vyzvedne podle domluvy s partnerem v jeho sídle, případně bude zaslána na adresu soutěžícího.