CANON

8.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 25.11.2017
SDÍLEJ:

Foto: Canon

Tiskárny Canon PIXMA lákají funkcemi i vzhledem

Už žádné krabice! Domácí tiskárna jako stylový doplněk bytového interiéru nebo kanceláře malé firmy? Proč ne! Canon PIXMA TS5050, elegantně černá inkoustová tiskárna, kopírka a skener v jednom, přesně takovou roli zastane. A samozřejmě si skvěle poradí s tiskem dokumentů i fotografií.

Tiskněte klidně z mobilu

Canon navrhl tiskárnu TS5050 tak, aby její ovládání bylo co nejsnazší a nejpohodlnější. Pomáhá tomu například velký displej s úhlopříčkou 7,5 centimetru, který je navíc na naklápěcím panelu. Poté, co si tiskárnu přinesete domů nebo do kanceláře, není potřeba řešit složité zapojování, protože díky rozhraní Wi-Fi komunikuje s osobním počítačem, tabletem nebo telefonem vzduchem. Propojení navíc ještě usnadňuje bezplatná aplikace Canon PRINT, která ve vašem mobilu tiskárnu automaticky vyhledá a navzájem propojí. Navíc funkce jako Wi-Fi Direct nebo režim přístupového bodu dovolují, aby se k tiskárně snadno připojil host či další člen rodiny. Tiskárny Canon PIXMA jsou díky bezplatným aplikacím také zcela otevřené sociálním sítím. A to tak, že tisk fotografií z Instagramu, Facebooku nebo z Twitteru lze provést přímo prostřednictvím obrazovky tiskárny Canon PIXMA nebo mobilní aplikace. Stačí jen vybírat obrázky, zadat tisk a jedinečná vzpomínka ve výjimečné kvalitě je na světě.

A to i ve čtvercovém formátu 13 x 13 centimetrů, který je typický pro síť Instagram. Důležité také je, že cenově velmi přístupná PIXMA TS5050, kterou lze pořídit už za dva tisíce korun, při tisku fotografií není žádný šnek. Oblíbený bezokrajový formát 10 x 15 centimetrů zvládne v plné kvalitě vytisknout už pod 40 sekund. 

Zasoutěžte si o tři tiskárny Canon PIXMA.

Odpověď na soutěžní otázku najdete v článku.

Autor: Komerční sdělení

8.11.2017
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál