CANON

9.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 3.12.2017
SDÍLEJ:

Foto: CANON

Úložiště irista: vzpomínky na jednom místě

Stejně jako je důležité zachycovat zážitky a zásadní životní momenty, je třeba mít také možnost je uchovávat a sdílet se svými blízkými. Je jeden způsob, jak to provést – využívat digitální úložiště, kam lze zdarma nahrávat videa nebo snímky ve vysoké kvalitě. Jedním z takových je i úložiště irista.

Prostor pro tisíce fotografií zdarma

Prostředí irista, které lze jednoduše a v českém jazyce využívat na adrese www.irista.com, je bezpečné a inteligentní cloudové úložiště pro fotografie a videa. Jeho výhodou je skutečnost, že fotografie i videa ukládá v originální velikosti tak, jak je tam majitel účtu uloží. Platí to například i pro často používaný formát fotografií RAW. Zdarma nabízí prostor o velikosti 15 GB, což v případě, že jedna vaše fotografie má velikost 5 MB, znamená možnost uložit až tři tisíce snímků.

Další výhodou je funkce označování a vyhledávání podle obsahu – od západů slunce po sport. Vyhledávat je také možné podle města, jídla, data nebo třeba fotoaparátu, na němž fotka vznikla. Možností je ale mnohem víc. Cílem je především to, aby žádné vzpomínky nezapadly. Užitečnou funkcí je i přidávání i následné sdílení fotografií nebo videí s přáteli prostřednictvím účtů na Facebooku nebo Flickru. A nezáleží přitom, jestli se uživatel do služby irista připojí prostřednictvím osobního počítače, mobilu či tabletu. 

Práva ke snímkům zůstávají majiteli

Zásadní také je, že i po nahrání na úložiště práva ke snímkům zůstávají majiteli. A co když prohlížení fotografií v digitální podobě už nestačí? I to má řešení – z prostředí iristy lze objednat špičkovou fotoknihu. Stačí jen v iristě vybrat oblíbené snímky a vytvořit fotoknihu přesně podle svých představ.

Vstupní úroveň úložiště irista, která je k dispozici zcela zdarma a nabízí veškeré funkce platformy, dovoluje do cloudového prostoru uložit až 15 GB dat. Pokročilí nebo profesionální uživatelé, kteří pro svá fotoalba potřebují kapacitu větší, si mohou přikoupit úroveň účtu se 100 GB nebo 1 TB úložného prostoru.

Zasoutěžte si o tři úložiště irista.

Odpověď na soutěžní otázku najdete v článku.

Autor: Komerční sdělení

9.11.2017
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál