CANON

9.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 3.12.2017 00:00
SDÍLEJ:

Foto: CANON

Úložiště irista: vzpomínky na jednom místě

Stejně jako je důležité zachycovat zážitky a zásadní životní momenty, je třeba mít také možnost je uchovávat a sdílet se svými blízkými. Je jeden způsob, jak to provést – využívat digitální úložiště, kam lze zdarma nahrávat videa nebo snímky ve vysoké kvalitě. Jedním z takových je i úložiště irista.

Prostor pro tisíce fotografií zdarma

Prostředí irista, které lze jednoduše a v českém jazyce využívat na adrese www.irista.com, je bezpečné a inteligentní cloudové úložiště pro fotografie a videa. Jeho výhodou je skutečnost, že fotografie i videa ukládá v originální velikosti tak, jak je tam majitel účtu uloží. Platí to například i pro často používaný formát fotografií RAW. Zdarma nabízí prostor o velikosti 15 GB, což v případě, že jedna vaše fotografie má velikost 5 MB, znamená možnost uložit až tři tisíce snímků.

Další výhodou je funkce označování a vyhledávání podle obsahu – od západů slunce po sport. Vyhledávat je také možné podle města, jídla, data nebo třeba fotoaparátu, na němž fotka vznikla. Možností je ale mnohem víc. Cílem je především to, aby žádné vzpomínky nezapadly. Užitečnou funkcí je i přidávání i následné sdílení fotografií nebo videí s přáteli prostřednictvím účtů na Facebooku nebo Flickru. A nezáleží přitom, jestli se uživatel do služby irista připojí prostřednictvím osobního počítače, mobilu či tabletu. 

Práva ke snímkům zůstávají majiteli

Zásadní také je, že i po nahrání na úložiště práva ke snímkům zůstávají majiteli. A co když prohlížení fotografií v digitální podobě už nestačí? I to má řešení – z prostředí iristy lze objednat špičkovou fotoknihu. Stačí jen v iristě vybrat oblíbené snímky a vytvořit fotoknihu přesně podle svých představ.

Vstupní úroveň úložiště irista, která je k dispozici zcela zdarma a nabízí veškeré funkce platformy, dovoluje do cloudového prostoru uložit až 15 GB dat. Pokročilí nebo profesionální uživatelé, kteří pro svá fotoalba potřebují kapacitu větší, si mohou přikoupit úroveň účtu se 100 GB nebo 1 TB úložného prostoru.

Zasoutěžte si o tři úložiště irista.

Odpověď na soutěžní otázku najdete v článku.

Autor: Komerční sdělení

Soutěžní otázka 3.12.2017
* Na soutěžní otázku existuje vždy jen jedna správná odpověď.

9.11.2017
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vánoce Venduly Burger.
5

Vánoční zpravodajství:Herečka Vendula Burger našla Vánoce až ve Svídnici na Nymbursku

Ilustrační foto.

Vánoční zpravodajství:Tříkrálová sbírka v Uhlířských Janovicích má svůj termín

Vánoční zpravodajství:Vánoční prázdniny si děti užívají se sportem i pohádkami

Mělnicko - Zatímco mnozí dospělí po vánočních svátcích nastoupili zpátky do práce, školáci mají v tomto týdnu prázdniny. Prožít je přitom nemusí jen u televizních obrazovek a počítačů, ale třeba pohybem.

Vánoční zpravodajství:Koncert pro Betlémské světlo pomůže misionářům v Rusku

Kolín /FOTOGALERIE/ - Podpořit misionáře řádu Verbistů se rozhodli organizátoři koncertu pro Betlémské světlo. Lidé mohli věnovat peníze do jedné ze tří kasiček rozmístěných po chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně. Celkem lidé darovali přes sedm tisíc korun.

Vánoční zpravodajství:Ježíšek jim nadělil ty nejkrásnější dárky

Kolín /FOTOGALERIE/ - Nové auto? Exotická dovolená? Ale kdepak. Ty nejkrásnější dárky jsou přece úplně jiné. Své o tom vědí dvě rodiny, kterým se na Štědrý den v kolínské nemocnici narodily děti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení