Dárky pro krásnou a mladistvou pleť

Asi jen stěží najdeme ženu, která by netoužila být stále krásná a vypadat mladě. Základem je vždy pěkná a pěstěná pleť. Hledáte inspiraci na vánoční dárek pro přítelkyni, kamarádku, či maminku?  Darujte jim americkou kosmetiku  Paula´s Choice.

Zdroj: CoreflowZakladatelkou společnosti a zároveň její tváří je samotná majitelka paní Paula Begoun, jež je hlavní inovativní silou kosmetické řady Paula´s Choice. Je autorkou 20 nejprodávanějších knih v péči o pleť, v péči o vlasy a o make-upu. Její práce je uznávána významnými experty v oboru kosmetiky. Pro obrovský úspěch byla opětovně požádána o vystoupení na kanále CNN, ale i v programech, jako je Talk Show Oprah , The Today Show, 20/20 , Dateline NBC, The View a Dr. Oz.

Kosmetika Paula´s Choice je výjimečná tím, že splňuje to, co ve svém popisu slibuje. Můžete se stoprocentně spolehnout, že máte-li problém s pletí, Paula´s Choice vám ho pomůže vyřešit. Po dlouholetých výzkumech, postavených na tom, co opravdu na určité typy pleti pomáhá, co a v jakém pořadí používat, se můžete s plnou důvěrou svěřit do její péče.

Produkty jsou určeny jak pro mladší ženy, tak i pro starší dámy, v neposlední řadě také pro muže. Jsou určeny pro pleť problematickou, ale i pro pleť, která nemá žádný zásadní problém – pomohou ji udržet mladší a hlavně zdravější. Při výrobě se používají jen prověřené ingredience. Díky jim vypadá pleť zářivěji, redukují vrásky a významně zmírňují, až zcela odstraňují, akné. Všechny produkty jsou nastaveny tak, aby dokonale pracovaly i s velmi citlivou pletí. Kosmetika Paula´s Choice není testována na zvířatech.

Zasoutěžte si o jeden z produktů americké kosmetiky Paula´s Choice - Resist Omega+ Complex Sérum proti stárnutí v hodnotě 1071 Kč. Vyhrávají tři vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na následující soutěžní otázku. Výhry budou doručeny výhercům nejpozději do 3 týdnů od ukončení soutěžního dne.

Nevyhráli jste? Nevadí. Kosmetiku Paula´s Choice si můžete objednat v klidu z domova na e-shopu www.americkakosmetika.cz, po vložení kódu DENIK10 můžete nakoupit dokonce s 10% slevou.