BAKKER.COM

8.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 19.11.2017
SDÍLEJ:

Foto: Bakker

Jakým dárkem udělat radost milovníkům květin a zahrady?

Patří někdo z vašich blízkých mezi milovníky květin a zahrady? Chybí vám inspirace, čím je na Vánoce potěšit? Zkuste jim darovat amarylku, určitě je potěší a udělá radost.

Amarylky– často tak u nás označujeme dva podobné druhy květin, které právě díky jejich podobnosti  tak snadno zaměňujeme. 

Amarylis (Amarylis beladona) je svým původem z jižní Afriky a kvete čistě růžovými květy. Trubky květů jsou užší a cípatější. Podobný druh květiny, jež označujeme také jako Amarylis, je však hvězdník (Hippeastrum). Právě hvězdník je druh, který nám nádherně v zimním období zdobí okna. Velké a mohutné květy kvetou v pestré škále barev, nejčastěji v červené, bílé, oranžové nebo růžové. Mohou však být také dvoubarevné. 

Amarylky pořídíte i v dárkovém balení

Amarylky můžete koupit jako cibule, jež se pak zasadí. Můžete je ale pořídit i v pěkném dárkovém balení,  které již nepotřebuje nijak přikrášlovat 

Zasoutěžte si o s vouchery v hodnotě 500 Kč na nákup v e-shopu společnosti BAKKER.COM. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpovědí na následující otázku.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na webu společnosti BAKKER.COM.

Nevyhráli jste? Amarylky či jiné oblíbené květiny pro vaše blízké můžete objednat v klidu z domova v e-shopu společnosti BAKKER.COM. Společnost BAKKER.COM je největší zásilkový obchod pro zahrádkáře v Evropě. Sídlí v nejúrodnější části Nizozemska, jež je proslulá především svými cibulovinami. Dodává svým zákazníkům ty nejkvalitnější výpěstky nizozemských farmářů.

Autor: Komerční sdělení

8.11.2017
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál