Jakým dárkem udělat radost milovníkům květin a zahrady?

Patří někdo z vašich blízkých mezi milovníky květin a zahrady? Chybí vám inspirace, čím je na Vánoce potěšit? Zkuste jim darovat amarylku, určitě je potěší a udělá radost.

Zdroj: Bakker

Amarylky– často tak u nás označujeme dva podobné druhy květin, které právě díky jejich podobnosti  tak snadno zaměňujeme. 

Amarylis (Amarylis beladona) je svým původem z jižní Afriky a kvete čistě růžovými květy. Trubky květů jsou užší a cípatější. Podobný druh květiny, jež označujeme také jako Amarylis, je však hvězdník (Hippeastrum). Právě hvězdník je druh, který nám nádherně v zimním období zdobí okna. Velké a mohutné květy kvetou v pestré škále barev, nejčastěji v červené, bílé, oranžové nebo růžové. Mohou však být také dvoubarevné. 

Amarylky pořídíte i v dárkovém balení

Amarylky můžete koupit jako cibule, jež se pak zasadí. Můžete je ale pořídit i v pěkném dárkovém balení,  které již nepotřebuje nijak přikrášlovat 

Zasoutěžte si o s vouchery v hodnotě 500 Kč na nákup v e-shopu společnosti BAKKER.COM. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpovědí na následující otázku.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na webu společnosti BAKKER.COM.

Nevyhráli jste? Amarylky či jiné oblíbené květiny pro vaše blízké můžete objednat v klidu z domova v e-shopu společnosti BAKKER.COM. Společnost BAKKER.COM je největší zásilkový obchod pro zahrádkáře v Evropě. Sídlí v nejúrodnější části Nizozemska, jež je proslulá především svými cibulovinami. Dodává svým zákazníkům ty nejkvalitnější výpěstky nizozemských farmářů.