SAUNA SPOT DVORCE - sauny, masáže i privátní relax

Přijďte se ohřát do některé z našich čtyř finských saun nebo si užít si relax v podobě luxusních masáží na míru. Kam? K nám do saunového centra Sauna Spot Dvorce.

Najdete nás vedle Žlutých lázní. Jsme jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.

Sauny, sauny, sauny

Najdete u nás 4 finské sauny s rozdílnou teplotou a vlhkostí. Sauny jsou pojmenovány podle řeckých bohů – Niké, Héra, Hebé a Theia. Po návštěvě sauny se můžete ochladit v jednom ze dvou ochlazovacích bazénků.Pro milovníky romantiky a soukromí jsme nově otevřeli i privátní saunu Athénu s vířivkou a terasou.

Kromě saun si můžete odpočinout ve 3 relaxačních zónách nebo na venkovní terase. Největší relaxační zóna se nachází v patře a díky prosklené stěně můžete sledovat plynoucí Vltavu a její okolí. Místo k odpočinku zcela jistě najdete i na jednom ze dvou saunových barů, ve kterých si můžete objednat osvěžující nápoje či drobnou svačinku.

TIP na hřejivý vánoční dárek.

Darujte Vašim blízkým to nejcennější. Čas na odpočinek. Vyberte si dárkový poukaz do sauny, na masáž nebo do naší privátní sauny s vířivkou v našem novém e-shopu.

Prvotřídní servis

K návštěvě saun se nemusíte dlouho balit, při vstupu do saunového centra Vám totiž zdarma zapůjčíme prostěradlo a osušku a Vaše relaxace může začít. Pro pravidelné návštěvníky máme navíc připraveno výhodné vstupné v podobě permanentek. Součástí centra je i masérna, kde můžete odpočinek spojit se sportovních či nezapomenutelnou relaxační masáží. Pravidelně u nás probíhají saunové ceremoniály a další akce pro veřejnost. Podrobnosti a aktuality můžete najít na našich webových stránkách www.saunaspot.cz.

Soutěžíme o tři dárkové poukazy do naší privátní sauny Athény s vířivkou.