Ideální dárky pro domácí lázně

Vánoční dárky od tradiční české kosmetické značky Manufaktura zaručeně potěší všechny Vaše blízké. Jsou s láskou tvořené v srdci Prahy, mají mimořádně kvalitní složení založené na obsahu přírodních ingrediencí a díky nádhernému designu se stanou ozdobou každé koupelny.

Jednou z nejoblíbenějších řad od Manufaktury je kosmetická kolekce s vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů a s výtažky z meduňky. Originální vřídelní sůl přirozenou cestou prokrvuje, osvěžuje, regeneruje a zjemňuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky.

Meduňka se v kosmetice využívá již od starověku, má osvěžující, hojivé a čistící účinky, napomáhá k ošetření problematické pleti a je mimořádně oblíbená pro přípravu uklidňujících relaxačních koupelí. Její vůně má uklidňující vliv při stavech úzkosti, nespavosti, depresích, neurózách, bolestech hlavy, migrénách, nachlazení…

Vyhrajte báječný bylinný kosmetický set oblíbených produktů od české značky Manufaktura v hodnotě 466 Kč s fantasticky svěží vůní meduňky a cennými přírodními ingrediencemi pro hedvábně jemnou pokožku a dokonalou relaxaci, který ocení každá žena.

Soutěžte s námi o 5 těchto dárkových balíčků, které obsahují relaxační sprchový & koupelový gel, pečující krém na ruce a zvláčňující rostlinné mýdlo - vše s vřídelní solí a meduňkou.

Nápovědu najdete na www.manufaktura.cz.