SOUTĚŽTE O SADU PLANTUR 21 NA PODPORU RŮSTU VLASŮ

Máte jemné vlasy? Chcete posílit jejich růst?

Používejte Plantur 21! Obsažený nutri-kofeinový komplex pomůže k tomu, že vám vlasy porostou silnější.

Šampon a elixír Plantur 21 působí i proti vypadávání vlasů z důvodu stresu, vysoké fyzické zátěže nebo v důsledku diet. Navíc šampon ani balzám Plantur 21 neobsahují žádné silikony, které vlasy zatěžují, a proto jsou právě na jemnější vlasy velmi vhodné.

Pro posílení růstu vlasů je důležité každodenní použití šamponu a elixíru (vlasového tonika).  Šampon nechejte působit při mytí vlasů 2 minuty, aby aktivující kofein pronikl do vlasových kořínků. Zde potom působí až 24 hodin. Použití elixíru je jednoduché. Pomocí dávkovací koncovky naneste tekutinu na pokožku hlavy, vmasírujte a neoplachujte. Vlasy během chvilky proschnou a můžete je upravit jako obvykle. Elixír lze použít buď po umytí vlasů nebo do suchých vlasů ve dny, kdy si vlasy nemyjete. A Plantur 21 Nutri balzám? Vlasy, které jsou vlivem častého žehlení, fénování, melírování a barvení bez lesku, matné a těžko se rozčesávají, se díky balzámu zregenerují, vyhladí a lesknou.

Plantur 21 koupíte v lékárnách. Nyní i v akčním balení s balzámem zdarma. Chcete vědět více? Nejen odpovědi na otázky proč vlasy padají a jak tomu předejít najdete na www.plantur21.cz.

Zasoutěžte si o balíček  produktů Plantur 21 v hodnotě 790 Kč, který obsahuje Nutri-kofeinový šampon, elixír a balzám. Vyhrávají tři vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví  na následující soutěžní otázku.