Nové wellness vybavení na OMV

Soutěžte si o nové welness produkty a zastavte se u OMV

Milujete ten pocit, když se po horké koupeli nebo sauně zabalíte do nové, jemné osušky? Nejste sami. Jestli chcete dopřát sobě nebo svým blízkým přesně tenhle pocit, nebo udělat radost dárkem pro péči o pleť, vlasy či vousy, zastavte se na OMV.   

Relaxace zahrnuje mnohem víc než jen samotnou koupel. Udělat si čas na péči o své tělo je rituál, který milují snad všechny ženy a nejen ony. Dárek k tomuto obřadu udělá radost vždy. Nová zimní kampaň na čerpacích stanicích OMV vám může pomoci s výběrem dárku a zároveň spojíte příjemné s užitečným. Odměnou za čerpání pohonných hmot vám je nyní sleva až 72% na luxusní osušky známé milánské značky Bellora z jemné bavlny a profesionální přístroje pro péči o pleť a vlasy italské značky Imetec, jako je kulma na vlasy, kartáček na čištění obličeje či zastřihovač vousů.

Natankujete a odměna je vaše

Jediné, co musíte udělat, je zastavit se nejpozději začátkem ledna u OMV natankovat palivo do vašeho automobilu, případně se občerstvit nebo umýt vůz. Pokud načerpáte do nádrže některé z prémiových paliv OMV MaxxMotion, získáte další výhodu. Získáte vyšší výkon a pomůžete zároveň motoru svého vozu, aby dobře nastartoval za všech podmínek i teplot.

Jste-li klienty oblíbeného věrnostního programu iBOD, nemusíte ani tankovat. Jednoduše nakupte tyto dárky za nasbírané ibody. 

Zaujali vás tyto produkty a chtěli byste je mít doma? Zasoutěžte si o balíček produktů Imetec a Bellora šitý přímo na míru ženám. Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku a my vylosujeme tři z vás, kterým zpříjemníme odpočinek v teple domova.

Vyhrajte 3x rozmazlující balíček obsahující profesionální kulmu na vlasy značky Imetec s keramickým povrchem a set osušky s ručníkem značky Bellora.