OMV

9.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 5.12.2017
SDÍLEJ:

Foto: OMV

Nové wellness vybavení na OMV

Soutěžte si o nové welness produkty a zastavte se u OMV

Milujete ten pocit, když se po horké koupeli nebo sauně zabalíte do nové, jemné osušky? Nejste sami. Jestli chcete dopřát sobě nebo svým blízkým přesně tenhle pocit, nebo udělat radost dárkem pro péči o pleť, vlasy či vousy, zastavte se na OMV.   

Relaxace zahrnuje mnohem víc než jen samotnou koupel. Udělat si čas na péči o své tělo je rituál, který milují snad všechny ženy a nejen ony. Dárek k tomuto obřadu udělá radost vždy. Nová zimní kampaň na čerpacích stanicích OMV vám může pomoci s výběrem dárku a zároveň spojíte příjemné s užitečným. Odměnou za čerpání pohonných hmot vám je nyní sleva až 72% na luxusní osušky známé milánské značky Bellora z jemné bavlny a profesionální přístroje pro péči o pleť a vlasy italské značky Imetec, jako je kulma na vlasy, kartáček na čištění obličeje či zastřihovač vousů.

Natankujete a odměna je vaše

Jediné, co musíte udělat, je zastavit se nejpozději začátkem ledna u OMV natankovat palivo do vašeho automobilu, případně se občerstvit nebo umýt vůz. Pokud načerpáte do nádrže některé z prémiových paliv OMV MaxxMotion, získáte další výhodu. Získáte vyšší výkon a pomůžete zároveň motoru svého vozu, aby dobře nastartoval za všech podmínek i teplot.

Jste-li klienty oblíbeného věrnostního programu iBOD, nemusíte ani tankovat. Jednoduše nakupte tyto dárky za nasbírané ibody. 

Zaujali vás tyto produkty a chtěli byste je mít doma? Zasoutěžte si o balíček produktů Imetec a Bellora šitý přímo na míru ženám. Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku a my vylosujeme tři z vás, kterým zpříjemníme odpočinek v teple domova.

Vyhrajte 3x rozmazlující balíček obsahující profesionální kulmu na vlasy značky Imetec s keramickým povrchem a set osušky s ručníkem značky Bellora.

Autor: Komerční sdělení

9.11.2017
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál