Oriflame

9.11.2017 AKTUALIZOVÁNO 27.11.2017
SDÍLEJ:

Foto: Oriflame

Vůně přírody v luxusním balení

Krásné vůně a nádherné flakonky má ráda většina žen. V obrovském oceánu parfémů je to ale nadlidský úkol vybrat právě tu vůni, která bude ženě vonět a zároveň se jí líbit.

Takže co si představit pod tímto krásným průhledným zelenkavým flakonkem? Tato lákavá, prestižní a exkluzivní vůně odhaluje různé vrstvy vzácných ingrediencí. Úvodní tóny této harmonie tvoří moderní, delikátní orosené plátky bílých frézií a neroli. Srdce tvoří něžný akord tuberóza, který byl vyvinut speciálně pro tuto kolekci. Tuto vzácnou složku obklopují hladké doteky bílého otočníku a zářivé květy plumérie. Doznění představuje magické splynutí bohatého, vznešeného santalového dřeva se smyslnou vanilkou a mechem. Autorka vůně je držitelkou 5 ocenění FIFI (parfémoví Oscaři). Pečlivě vybrané ingredience jsou získávány za použití CO2. Tato metoda, založená na ekologicky udržitelné extrakci přísad, využívá CO2. V tomto fyzikálním procesu dojde k extrakci 95% přítomné substance a výsledkem jsou čisté komplexní výtažky s přirozenou vůní ingrediencí, získané bez použití chemických roztoků.

Vyhrajte nový parfém Sublime Nature Tuberose v hodnotě 1.099 Kč. Vyhrává 5 vylosovaných výherců, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na webových stránkách www.oriflame.cz

Pokud jste nevyhráli, můžete si tento luxusní parfém Sublime Nature Tuberose, nebo řadu dalších krásných vánočních dárků, objednat z domova na www.oriflame.cz

Autor: Komerční sdělení

9.11.2017
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál