Darujte praktickou krásu

Chcete darovat něco krásného i praktického? Co takhle designový květináč?! Samozřejmě ten samozavlažovací, protože v něm si květiny vezmou jen tolik vody, kolik právě potřebují. Obdarovaný bude mít s květinami méně starostí a užije si jejich opravdovou krásu.

Máme pro Vás několik tipů na samozavlažovací květináče firmy Plastia. Plastia, rodinná česká firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award. Spolupracuje s mladými i věhlasnými designéry jako jsou například Jiří Pelcl nebo Jan Čtvrtník.

Výrobky firmy Plastia jsou k dostání na e-shopu Plastia.

Calimera – podle vlastního vkusu

Calimera je originální designový květináč, který potěší každého, kdo se zajímá o kvalitní design. Vybírat můžete ze dvou typů spodního a dvou vrchního dílu. Ty jsou k dostání v široké nabídce barev a velikostí, které můžete kombinovat podle vlastního vkusu a vytvořit tak zcela osobitý květináč. Calimera vznikla ve spolupráci s předním designérem Janem Čtvrtníkem a pyšní se oceněním Red Dot Award.

Doppio – dva květináče v jednom

Samozavlažovací květináč Doppio má dvě podoby. Vnitřní část lze jednoduchým vyjmutím otočit a vytvořit tak tvar lístku nebo květiny. Doppio je ukázkou nápaditého designu za výjimečně nízkou cenu.

Urbalive – designová zahrádka

Udělejte radost pěstební nádobou Urbalive, ve které se výborně daří pokojovým rostlinám, květinám, bylinkám, ale i méně náročné zelenině. Moderní design kombinující plast a dřevo pochází z dílny proslulého designéra Jiřího Pelcla.  

Dárkový poukaz

Netušíte, který z květináčů by vaši blízcí nejvíce ocenili? Váháte, jakou vybrat barvu? Řešením je dárkový poukaz do e-shopu Plastia.

Zasoutěžte si o pěstební nádobu Urbalive v hodnotě 1.690,- Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpovědí na následující otázku.

Nevyhráli jste? Produkty společnosti Plastia si můžete objednat v klidu domova v e-shopu společnosti.