Co si přejí Vaši blízcí k Vánocům?

Nevíte, čím na Vánoce obdarovat své blízké? Nechte to na Blancheporte.cz, který pro Vás pár tipů má.

Nápady na dárky začínají na Blancheporte
Nezáleží, jestli si lámete hlavu s dárky pro svého muže, přítelkyni nebo třeba pro maminku. Víme, co Vaše blízké potěší. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku stylového oblečení, nádherných doplňků a kvalitního bytového textilu. To své u nás najde každý.

Zdroj: Blancheporte

Aby byly Vánoce Vánocemi
Nebyly by to ty pravé Vánoce bez adventní výzdoby. A právě na to jsme v Blancheporte mysleli. Nádherné sváteční dekorace, které využijete nejen během adventu, si zamilujete na první pohled. Na své si přijdou milovníci dekoračních textilií, magických světýlek a dalších nádherných domácích výzdob.

Zdroj: Blancheporte

Stylově (nejen) ke stromečku
Vánoce jsou slavnostní událostí, která vyžaduje určitý dresscode. Přestaňte tápat, co si letos obléknete ke štědrovečernímu stolu. Vše, po čem Vaše srdce touží, jsme pro Vás přichystali na Blancheporte. Sekce plná elegantních kousků pro každou společenskou událost je vytvořená na míru všem postavám a chutím.

Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč na nákup v internetovém obchodu Blancheporte. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ zodpoví otázku uvedenou níže.