Vyhrajte překvapivou novinku 2018 Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything

O kvalitní vůně mezi novinkami roku 2018 rozhodně není nouze! Nečekaným hitem letošního podzimu se stala dámská vůně od méně známé značky Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything. Poškádlete štěstí v naší soutěži a nadělte si díky online parfumérii ELNINO.CZ® vánoční dárek s předstihem!

Ohromující pokušení s gigantickou výdrží

Zdroj: el nino

Nevšední novinka z dílny francouzské módní značky Zadig & Voltaire doslova šokovala parfémový svět inovativní dámskou vůní Girls Can Do Anything, která byla netradičně vystavěna na kapradině, typicky pánské složce, která tak činí z vůně Girls Can Do Anything vůbec první čistě dámskou fougere vůni. Odvážné spojení kapradiny s kapkou bergamotu, křupavou hruškou, květem pomerančovníku, vydatnou dávkou sladké vanilky a suchého dřevitého základu utváří unikátní vonnou směsici s až 14 hodinovou fenomenální výdrží. Nespoutaná krása a mladistvá energie rozechvějí každou kapku vůně Girls Can Do Anything, která ulpí na vaší kůži.

Osvoboďte se od omezujících konvencí a vyzkoušejte pro jednou něco nového, netradičního! V online parfumérii ELNINO.CZ® naleznete nejen žhavé novinky parfémů i kosmetiky, ale i oblíbené bestsellery, se kterými můžete udělat radost sobě i svým blízkých kdykoliv jen budete chtít. Díky ELNINO.CZ® tak máte možnost z pohodlí domova vybírat z nabídky více než 1 milionu parfémů a kosmetiky značek z celého světa přehledně na jednom místě.

Hrajeme o 3 ks parfémované vody ZADIG & VOLTAIRE GIRLS CAN DO ANYTHING (30 ml).