Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Zdroj: MAGNET 3 PAGEN

Ještě nedávno jsme se v teplém a téměř letním počasí pohoršovali nad brzkou vánoční výzdobou v obchodech a najednou zjišťujeme, že Vánoce jsou tady doslova za pár týdnů. Není však třeba propadat panice, protože v e-shopu Magnet 3Pagen pořídíte dárky pro všechny členy rodiny rychle, jednoduše a pohodlně.

Tato známá značka s více než padesátiletou tradicí nabízí velký výběr nejen okouzlujících dekorací pro různá roční období, ale také spoustu bytového textilu, módních doplňků, kosmetiky a pomocníků do domácnosti. Naleznete tu dárky pro všechny věkové kategorie, pro děti i seniory, pro domácí kutily, hospodyňky, zahrádkáře i majitele zvířecích mazlíčků.

Zdroj: MAGNET 3 PAGEN

Mnoho mladých lidí si před Vánocemi láme hlavu, čím potěšit své prarodiče. Nekupujte letos babičce a dědovi obligátní bačkory, ale pořiďte jim něco, co se jim bude opravdu hodit a možná i ulehčí život.

Třeba praktický skládací a mnohostranně nastavitelný stolek vhodný pro snídani do postele, při sledování TV nebo v době nemoci. Anebo hebkou deku z měkkého flísu, která se pár jednoduchými pohyby promění v hřejivý domácí kabát.

Každou ženu bez výjimky potěší francouzská kosmetická sada Levandule pro přírodní péči o celé tělo. Exkluzivní produkty jsou čistě rostlinného původu a zanechají pokožku dokonale ošetřenou, vláčnou a voňavou.

Pro kutily se zase bude hodit šikovný organizér na dveře, skříň nebo dvířka od pracovní komody. Díky němu budou mít pánové vždy veškeré nářadí pěkně a přehledně po ruce.

Nejen romantickým slečnám udělá radost povlečení Lavender s kvalitním potiskem něžných levandulí na bílém podkladu. Nádherné ložní prádlo ve stylu Provence je z kvalitní bavlny s vysokou hustotou tkaní. Na rubové straně má jemné proužky v barvě lila a je vybaveno oblíbeným zapínáním na zip.

Zdroj: MAGNET 3 PAGEN

A Magnet 3Pagen má i báječný tip pro děti, které jsou často několik hodin denně na počítači a mobilu. Zkuste je vrátit do dob, kdy nám elektronika ještě neubírala čas a neformovala nás tak jako dnes. Jistě si ze svého dětství pamatujete na staré dobré deskové hry. Člověče nezlob se, dáma a mnoho dalších. 

Jednou z nich je také hra halma. Vznikla v 19. století v USA a od té doby si získala mnoho příznivců. Zapomeňte na jeden večer na televizi, počítač a mobil a zahrajte si s dětmi tuto zábavnou i poučnou hru. Nutnost promýšlet strategii tříbí postřeh a logiku. Šikovné provedení se zapichovacími figurkami se bude hodit i na cesty a výlety.

Vyhrajte voucher na 500 Kč! Ze správných odpovědí losujeme 3 výherce.