Nevíte, čím obdarovat k Vánocům kutila? Pořiďte mu nového šikovného pomocníka do dílny!

Máte doma kutila, který často pomáhá s drobnými opravami, kdy je potřeba pouze něco přitáhnout, povolit nebo přišla nová zásilka nábytku v bednách ke smontování? Či v rodině aktivně sportujete, máte malé děti nebo zálibu v PC a jejich sestavování?

Zdroj: Narex

Jistě znáte mnoho situací, kdy je třeba dotáhnout šroubek a nechce se Vám kvůli jednomu šroubku z dílny nosit velkou akuvrtačku. Právě pro Vás je určeno HYBRO - první hybridní akušroubovák. Spojuje malé rozměry a hmotnost klasického ručního šroubováku a sílu akumulátorového pohonu. HYBRO je vybaveno 3,6 V motorem s krouticím momentem 4 Nm. Detailně opracovaná celokovová převodovka dokáže absorbovat i velmi vysoká zatížení. Akumulátor se nabíjí 45 min do plné kapacity. Nový Li-Ion akumulátorový článek je o 10 % lehčí a o 15 % výkonnější než nejlepší srovnatelný produkt na trhu. Elektronicky monitorovaná vestavěná rychlonabíječka nabízí v segmentu 3,6 V nejkratší nabíjecí čas a nejmenší časové prostoje. Nabíječka je vybavena barevnou signalizační diodou. Velkou výhodou je nabíjení přes micro USB. Tedy HYBRO nabijete běžnou nabíječkou od mobilního telefonu, pomocí power banky, z notebooku nebo v autě. Standardními funkcemi akušroubováku jsou pak pravý a levý chod, Autolock systém pro snadnou výměnu nástrojů a LED osvětlení. Dosahuje 280 otáček za min. a hmotnost je pouze 162 g. HYBRO se vyplatí mít stále i sebe.

Zdroj: Narex

Výhodné je k HYBRU zakoupit i nové sady nerezavějících bitů NAREX SUPER LOCK. Jedná se o kvalitní šroubovací bity s finálním pochromováním CR PLATING. Tato úprava propůjčuje jejich povrchu jedinečnou stálost a odolnost proti korozím, vznikajícím např. po kontaktu s vodou, ze vzdušné vlhkosti a lidským potem. Řada bitů SUPER LOCK je navržena pro ruční i strojní provoz ve všech velikostech, včetně napojení na jedinečný systém SUPER LOCK, magnetický držák, který udrží i dlouhé šrouby v kolmé poloze proti držáku a tím podporují tzv. HAND FREE SCREWING – šroubování jednou rukou. Každý bit je opatřený zápichem a barevným identifikačním proužkem pro osazení příslušného sekundárního magnetického držáku SUPER LOCK. Bity jako první lze kupovat i samostatně. HYBRO můžete zakoupit v síti autorizovaných prodejců NAREX Professional Tools.

Pojďte si zasoutěžit o 3x akušroubovák HYBRO v hodnotě 998,- Kč Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ zodpoví otázku uvedenou níže.