IDEÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK PRO KAŽDOU ŽENU

Udělejte svým blízkým radost vánočním dárkem, který bude nejen krásný a módní, ale také kvalitní a úžasně pohodlný. Noční košilky a pyžama od firmy Naturana, která patří mezi největší výrobce spodního a nočního prádla a plavek v Evropě, jistě potěší každou ženu.  

Zdroj: NATURANA

Kolekce nočního prádla je jako stvořená pro pohádkové sny. Nabízí širokou škálou střihů, barev a vyniká použitými materiály. Předností modelů je nejen dokonalé provedení a moderní design, ale především pohodlí, které je tolik potřebné pro dobrý pocit. 

Oblíbené potisky zahrnují květinové vzory, proužky a zajímavě umístěné motivy. Aktuální trendová paleta barev sahá od zelených tónů přes šeříkovou, hnědou, lotosovou a červenou až po antracitovou. Kolekce je doplněna klasickými a funkčními nočními košilemi pohodlných střihů s praktickými detaily. 

Vyhrajte krásnou noční košilku nebo pyžamo značky Cybèle od firmy NATURANA v hodnotě min. 790 Kč. Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku. 

Krásné spodní a noční prádlo nebo plavky si také můžete zakoupit ve firemní prodejně Naturana Kadaň, Topolová 2041 nebo na více než 450 prodejních místech v ČR a SR. Prohlédněte si nové kolekce na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte partnerský e-shop www.hobi.cz.