Stylová inspirace a originální trendy pro váš domov

Zdroj: SCAN QUILT

S příchodem zimního období se mění náš pohled na výběr povlečení a bytových doplňků. Naše letní představy jsou minulostí a začínáme upřednostňovat hřejivé, pletené a hebké materiály, jež splní naše sny o odpočinku a útulném domově. Navíc jimi určitě uděláte radost, pokud je dáte jako dárek k Vánocům.

Letní přikrývky uložte k zimnímu spánku a vyzkoušejte praktickou variantu přikrývky Duplex Plus. Její výhodou je sepnutí dvou přikrývek, jedné lehčí s hřejivostí Sq 3 a druhé celoroční Sq 4. Vznikne tak termo přikrývka Sq 7 s dobře izolující vzduchovou kapsou. 

Zdroj: SCAN QUILT

Pokud patříte k milovníkům ložního prádla, oblékněte svou ložnici do nového a příjemně barevného povlečení, ve kterém se vám bude krásně odpočívat. Vyzkoušejte trendy zimní materiály, jež v zimě zahřejí a jsou měkké a hebké na dotyk, s počesanou úpravou Flanel nebo s vlasem Velur. Pokud si nebudete jistí, jakou úpravu zvolit, zkuste celoroční bavlněný Jersey, je jemný a splývavý. Má vyšší schopnost regenerace vláken po vyprání (vlákna se během praní nepolámou a nepomačkají a při sušení v závěsu budou hladké). Jersey navíc nemusíte žehlit.

Jedinečnost každého interiéru dotvoří bytové dekorace. Umí skvěle podtrhnout atmosféru útulného domova, obzvláště ve vánočním období. Designové pletené plédy, polštářky, či dekorace pro děti potěší zcela určitě každého.

Zdroj: SCAN QUILT

Značka SCANquilt v současné době zaujímá se sítí více než 45 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design. Přijďte si vybrat z 600 vzorů příjemného povlečení, lehkých a hřejivých přikrývek, pohodlných polštářů, kvalitních prostěradel, hebkých osušek a originálních doplňků pro svůj interiér. Zboží si také můžete objednat v klidu z domova na internetových stránkách SCANquilt. 

Pojďte si zasoutěžit o 3x poukázku SCANquilt  v hodnotě 500 Kč a vylaďte si domov krásnými doplňky! Vyhrávají 3 vylosovaní výherci, kteří správně zodpoví otázku uvedenou níže: