Na cyklovýlet s dítětem? Posaďte ho do sedačky na kolo!

Přemýšlíte, jak si dál v pohodě užívat cyklistické výlety, i když máte malé dítko, které ještě nedorostlo odrážedlu? Chcete zabodovat praktickým dárkem pro kamarádky a blízké, kteří jsou nebo budou rodiči? Řešením je dětská sedačka na kolo!

Zdroj: Vseprokolo.cz

Cyklosedačky se vyrábí ve dvou variantách – přední a zadní. Přední sedačka se umísťuje na středový rám kola, dítě tak máte neustále na očích a pod dohledem. Nosnost přední sedačky je maximálně 15 kg. Zadní sedačky jednoho ze světových výrobců dětských cyklosedaček HAMAX jsou samonosné (nepotřebujete nosič), instalují se pomocí nosného držáku na rám kola. Zadní cyklosedačky HAMAX jsou vhodné pro děti, které už umí sami sedět, zhruba od 9 měsíců věku do 3-4 let, respektive do maximální hmotnosti 22 kg. Vyšší modelové řady cyklosedaček jsou polohovatelné, dítě si tak může pohodlně za jízdy i zdřímnout. Samozřejmostí u všech dětských sedaček HAMAX je kvalitní systém upínacích popruhů pro maximální bezpečnost, opěradlo s prolisem pro přilbu, výškově stavitelné opěrky nohou s ochranou nohou před výpletem kola a reflexní prvky na zadní straně sedačky.

Zdroj: Vseprokolo.cz

Bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita vyráběných sedaček jsou pro výrobce HAMAX naprostou prioritou. Všechny výrobky splňují přísné nároky Evropských norem EN 14344 a EN 1078 pro ochranu zdraví a bezpečnost.

Jelikož si jako prodejci jízdních kol a cyklistických doplňků uvědomujeme, jak důležité je rozvíjet u dětí lásku k cyklistice (a ke sportu všeobecně) už od raného věku, nabízíme Vám možnost zasoutěžit si o atraktivní výhru v podobě zadní cyklosedačky HAMAX Kiss v hodnotě 1599 Kč!

Vyhrávají  3 vylosovaní výherci, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.