Vánoční tipy a triky

Vychutnejte si tradiční štědrovečerní večeři netradičně

Vánoce se již nezadržitelně blíží a s nimi i tradiční vánoční a štědrovečerní pokrmy. Nekonečný maraton pečení cukroví, následovaný porcováním a obalováním kapra. Pokud si letos chcete Vánoce užít v poklidu, bez zbytečného stresu a kuchařských orgií, můžete si vánoční a štědrovečerní hostinu vychutnat i v některé z pražských restaurací a věřte, že vybírat budete nejen ze smaženého kapra s bramborovým salátem.

Silvestrovská předsevzetí, která asi zase nesplním

Znáte to, rok se chýlí ke konci a vy jste nad vypitou láhví šampáňa a snědenou krabicí cukroví (opět) plni plánů a předsevzetí. Cíl je prostý: všechny své chyby, slabosti a nešvary nechat vyhasnout s posledním zábleskem silvestrovského ohňostroje.

Vánoce s rodiči, nebo s tchánovci? Jak nikoho neurazit

Řada žen by si přála strávit Vánoce v širším rodinném kruhu – s partnerem, dětmi a rodiči. Jenže málokterý muž je z toho nadšený. Řada z nich tchána s tchyní nesnáší.

Lvi: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Egocentrické znamení, které má rádo pohodovou atmosféru při Vánocích, přesto se i toto znamení těší na překvapení, které je pro ně připraveno.

Zimní móda pro nejmenší

Jaké atributy by měla splňovat dětská móda pro volný čas, slavnost pod vánočním stromečkem, nebo na hory? Oblečení by mělo být nejen líbivé, ale i funkční a zdravotně nezávadné.

Dostala jsem nevhodný dárek. Jak mu to říct?

Pokud jste pod stromeček dostala nevhodný dárek, máte dvě možnosti. Mlčet, nebo to partnerovi říct. Hrozí ale, že se může naštvat. Dal vám přece to nejlepší, co mohl!

Zbavte se výčitek z vánočního jídla!

Nemusíte si trhat vlasy za snědení 4 vosích hnízd, ani nemusíte uběhnout několik kilometrů, abyste spálila několik lineckých koleček, dokonce se nemusíte vyhýbat bramborovému salátu. Přiblížíme vám běžné domácí činnosti, díky kterým ze sebe vánoční hříchy snadno setřesete.

Blíženci: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Komunikativní a společenské znamení potěší vše, co má vtip a může sloužit k získání nových informací.

Raci: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Toto citlivé znamení se soustředí hlavně na to, zda jste si všimli, co zrovna potřebují a co mají rádi, proto se soustřeďte a vnímejte, ať se trefíte do toho správného.

Panny: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Zde se soustřeďte převážně na praktické dárky pro muže a ženám dopřejte elegantní a luxusní věci. V obou případech nekupujte výstřední a nápadné módní doplňky, byly by to vyhozené peníze.

Staňte se hvězdou Vánoc - Plán krok za krokem

Každý rok si slibujete zvládnout Vánoce bez stresu a nikdy to neklapne? Tak tady je konečně funkční plán!

Váhy: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Umělecky založené Váhy mají rády vše krásné, vkusné, originální a darované od srdce. Potěší je mnoho věcí, mají široký okruh zájmů, z kterých můžete čerpat inspiraci.

Štíři: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Vášniví a zaujatí pro věc – Štíři. Dárky vybírejte dle nejlepšího vědomí a svědomí, když tomu tak nebude, určitě to od nich uslyšíte.

Kam se poděla ladovská zima

Stěžujeme si na počasí, jak to jde – buď je moc zima, nebo je málo sněhu… Je poetická ladovská zima už nadobro minulostí? Podívejme se, jaké počasí mívali na Vánoce naši předkové a proč mohli bruslit na Vltavě.

Kozorozi: Jak vybrat vánoční dárek podle hvězd

Toto konzervativní znamení nemá rádo levné věci, ale pokud se vám podaří dát symbolicky dárek, který osloví jejich duši, tak máte vyhráno.